TD 85 Hakkında Bilgi

Selamlar arkadaşlar. 90 model 70-56 kullanıyorum, değiştiricem. Aslında Landini arıyorum ama malesef istediğim kriterlerde yok. Bunun yerine 2004 TD 85 buldum. Turbolu ön frenli ama sonradan takma orj. Klima kabinli ve YERDEN PEDALLI. 4000 küsür saatlerdeymiş. Artısı eksisi nedir tavsiye eder misiniz? Yakıt çok diye biliyorum. Ayrıca askı pedalla yerden pedalın bi farkı var mı?

Selamlar arkadaşlar. 90 model 70-56 kullanıyorum, değiştiricem. Aslında Landini arıyorum ama malesef istediğim kriterlerde yok. Bunun yerine 2004 TD 85 buldum. Turbolu ön frenli ama sonradan takma orj. Klima kabinli ve YERDEN PEDALLI. 4000 küsür saatlerdeymiş. Artısı eksisi nedir tavsiye eder misiniz? Yakıt çok diye biliyorum. Ayrıca askı pedalla yerden pedalın bi farkı var mı?
Benim td65 orjinal turbolu yerden pedal şuana kadar sıkınti cikmadi 2006 model td85 kullandim iki sene balyada turbo yoktu ozaman icin yakit bana gore iyidi oda yerden pedaldi

Tiran bende 2003 td 85 vardı turbosuz 6000 saatte sattım bir ay önce memnundum ama ufak gelmeye başladı ve ufak tefek arızalar çıkarmaya başlamıştı alırsan yüksek modelli askı pedallı al derim şimdi Case 100 var