İşbora 4×4 (40 beygir) bahçe için nasıldır?

[MENTION=47737]ilkertetik[/MENTION] bir deutz paylaştı onlarda ucuza bulunur ben hiç üzerine bile binmedim ama liseden bi srkadaşım vardı orman işimde akşama kadar eziyet ederdi yıllar sonra gittim ziyaretine bir nh almış deutz hala duruyor [emoji2]

3gündür araştırma içindeyim magrus motorudur 2silindirli süperstar hangisinde karar kılcaz bakalım [emoji3]

Geceleri yapılırsa sulama işi belki problem çıkarmaz..
Onun yerine
Şu deutz dan alın hararet nedir bilmez. Gece gündüz çalışsın

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...u-tarim-1976-model-deutz-6206-512549714/detay
bundan kullandım yakıt çok az.
iyide iş çıkarıyor ama sadece 540 d/d kuyruk mili ile Yetişmiyor.
yani akşama kadar 750 pto ile 12 gaz ile gidecekken 540 ile 16/17 gaz vermek gerekiyor e buda yakıttan tasarrufu engelliyor.

Sadece boş pompa bi nevi akarına yani basınca girmicek
8 senedir basınçlı sisteme 6 lık pompa ile su basarım traktörü en çok yoran su işidir 768 biz zamanında su işinde basınçlı yağmurlama sisteminde kullandık kuyruk mili şanzıman dan kontrol etme özelliği var falan ama hem hararet vardı hemde çok yakıyordu 504 foton çin malı aldık şu durumda ondan iyi basıyor akarina sıkıntı çıkarmaz sanmam ama imkanın varsa bu işe foton ala bilirsin 18 20 bin TL 4x4 bütün ayak işleri rahat yapar

8 senedir basınçlı sisteme 6 lık pompa ile su basarım traktörü en çok yoran su işidir 768 biz zamanında su işinde basınçlı yağmurlama sisteminde kullandık kuyruk mili şanzıman dan kontrol etme özelliği var falan ama hem hararet vardı hemde çok yakıyordu 504 foton çin malı aldık şu durumda ondan iyi basıyor akarina sıkıntı çıkarmaz sanmam ama imkanın varsa bu işe foton ala bilirsin 18 20 bin TL 4x4 bütün ayak işleri rahat yapar

Teşekkür ederim bilgiler için bu gece bi abide magrus minübülerden çıkan motoru ve şanzımanını pompaya bağlayıp su basarmışlar hararet problemi de yokmuş

Traktör ihtiyacım yok.ama bi traktör parası vereceğime traktör almak mantıklı römorkudur ayçiçeği tırmık çekimi olsun damlama su borusu çekersin ufak traktörü ıvır zıvırla koşarsın die hep akıl aldım buradan. Foton lara baktım şuan
Bizim burda bu sene pancar gurubun toplam 1500 dönüm kadar bizim iki tane fotonlar var 504 ve 604 Ekim ,çapa,ilaçlama vs bütün ara işleri sıraya uyduğu için hep bunlar yaptı

Bizim burda bu sene pancar gurubun toplam 1500 dönüm kadar bizim iki tane fotonlar var 504 ve 604 Ekim ,çapa,ilaçlama vs bütün ara işleri sıraya uyduğu için hep bunlar yaptı

Doğrudur diyorumya ara işleri önemli ben traktörün birine sürekli süne tekeri (bisiklet tekerleği) takıyorum Nisan aylarında buğday ilaçlama zamanı gübre pancar ara ayçiçeği arası en son süne ilacı attıktan sonra normal tekerleğe geçiriyorum böyle ufak oldumu hiç ara çekimlerle uğraşmam pompayıda takarım die düşünceler yani

Doğrudur diyorumya ara işleri önemli ben traktörün birine sürekli süne tekeri (bisiklet tekerleği) takıyorum Nisan aylarında buğday ilaçlama zamanı gübre pancar ara ayçiçeği arası en son süne ilacı attıktan sonra normal tekerleğe geçiriyorum böyle ufak oldumu hiç ara çekimlerle uğraşmam pompayıda takarım die düşünceler yani
Senin ozaman acil fotona ihtiyacın var biz pancar da teker bile degistirmiyoruz araya hemen hemen oturuyor dışarıdaki kart yapraklarin ucunu biraz eziyor bende büyük traktör olarak valtra a85 var sadece tarlayı sürer pancar sökümü başlayana kadar çalının dibinde yatar [emoji4]

[emoji3] kısmet artık diyelim parça durumları nasıl peki
Parçada ben yedi senedir sıkıntı yaşamadım en geç 3/4 gün içinde gelir eline öyle aşırı bahalida olmuyor en büyük sıkıntısı 2 sene de baskı balata bizim elimizde bitiyor 604 volan zayıf kaldığı için çok cırptırıpda vurdurursan catliyordu ona şasi yaparak önledik en büyük sıkıntıda orijinal kabinlilerin camı ne yazikki yok fabrikayı ara dım Mart ayı gibi geleceğini söyledi ama kısmet

Parçada ben yedi senedir sıkıntı yaşamadım en geç 3/4 gün içinde gelir eline öyle aşırı bahalida olmuyor en büyük sıkıntısı 2 sene de baskı balata bizim elimizde bitiyor 604 volan zayıf kaldığı için çok cırptırıpda vurdurursan catliyordu ona şasi yaparak önledik en büyük sıkıntıda orijinal kabinlilerin camı ne yazikki yok fabrikayı ara dım Mart ayı gibi geleceğini söyledi ama kısmet

Anladım iş vakti bişey olduğunda bekletmicekler çok bekletmicek yani [emoji846]