Günün Fotoğrafı

IMG_0457.JPGIMG_0462.JPG
Yeni sezon yeni umutlar[emoji106]

Kolay gelsin bizimde bugdaylar su istiyodu
Sabahtan beri guzel yagmur yagdi kelle cikardi tane dolum asamasinda arpalar icini doldurdu cogu dönmeye olgunlasamaya basladi sizede yagar insallah

cemal bereketli olsun yagmur bizim küçük bahçeye bi damlama yapalım dıyoruz olur değilmi 20x20 durumunda SAyılır güzel olur değil mi bır top damlama alsam yeter demı

Sebze yapacagiz baskan biber patlican domates bamya salatalik arada birde agac var onlarinda dibine damlasada olur damlamasada olur
Sen tek yıllık al temiz kullanırsan yani çok depeleme ayaginla delinmesin kışın topla 5 sene gider hem ucuz 2 lik kangal boru işini görür zaten 50 lik onun çıkışları için demiyorsun ismine bilmiyorum ama o vidalı olanlar pahalı tek yıllık Damlamanin çok yıllığın çıkışlarından al iple bağla işini görür artan damlamayi da kenara koy damlama sezon içinde darbeden neden delinirse siyah bant ile yapıştır [emoji5]ben öyle yapıyorum

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Sen tek yıllık al temiz kullanırsan yani çok depeleme ayaginla delinmesin kışın topla 5 sene gider hem ucuz 2 lik kangal boru işini görür zaten 50 lik onun çıkışları için demiyorsun ismine bilmiyorum ama o vidalı olanlar pahalı tek yıllık Damlamanin çok yıllığın çıkışlarından al iple bağla işini görür artan damlamayi da kenara koy damlama sezon içinde darbeden neden delinirse siyah bant ile yapıştır [emoji5]ben öyle yapıyorum
Baskan sana yapmak istedigim projeyi cizeyim sana atayim kafani yoruyorum ama vakit geciyoruz

Damlamaya geç pişman olursun ben yıllardır niye gecmedim diye verim artırıyor otomatik men hastalıkla mücadele kolay ot azalıyor zaten bunlar Yeter [emoji4][emoji4]
İnsallah böyle yapacagim burasi bizim hobi baahcemiz vakit geciriyorum kuyuda su az ama tank var o doluyor isimizi o saglar benceIMG_20180420_230744.jpgIMG_20180420_230739.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68