Yeni..! Tümosan Klasik 8005 105HP

17.12.2007
3,301
213
Konya

Geçmişten günümüze değişmeyen tek Klasik artık 105 HP Motor Gücü ile Çiftçilerimizin ortağı olmaya hazır. 8005 çok yakında bayilerde hizmetinizde.

Resimler ve ekler

• 8005.jpg
    8005.jpg
    120.3 KB · Görüntüleme: 1,728
Power shuttle gelecek diyorlardı gelmedi .

Yeni sağ trim düzenlecekti , gösterge yenilenecekti hiç biri yapılmamış. Göstermelik bi hostes koltuğu koyuvermişler.

Fiat trattorinin lisansını aldığı günden beri tek işleri süsleyip piyasaya sunmak.

Hala arızalar bitmedi. Bazıları adını incir ağaci koymuş. Sanırım son tümosancılar bizler olacağız. Yakında kimsenin alıp satacağını sanmam. Olan devlet üretimlerine oldu. Yenilerin dandikliği , devlettekilerin 2.eline yansıdı.

Sözde dünya markasıyız (!).Klasiklerede hostes koltuğu koyduğumuzda göre gerisini JD , Fendt , CNH düşünsün. Yakın zamanda böyle gidersek uzayada çıkarız :)

Ses yalıtımı nasıl acaba? 2007 model motorda ses yalıtımı süper 2017 model de içerde kulaklar çınlayacak. 10 senede neler olur neler. Çiftçiyi memnun etmek sizin göreviniz. Yapıyorlar ama laf olsun diye yapıyorlar. Maximan var senin. Kasa tuttu diye gidiyorlar işte.

Power shuttle gelecek diyorlardı gelmedi .

Yeni sağ trim düzenlecekti , gösterge yenilenecekti hiç biri yapılmamış. Göstermelik bi hostes koltuğu koyuvermişler.

Fiat trattorinin lisansını aldığı günden beri tek işleri süsleyip piyasaya sunmak.

Hala arızalar bitmedi. Bazıları adını incir ağaci koymuş. Sanırım son tümosancılar bizler olacağız. Yakında kimsenin alıp satacağını sanmam. Olan devlet üretimlerine oldu. Yenilerin dandikliği , devlettekilerin 2.eline yansıdı.

Sözde dünya markasıyız (!).Klasiklerede hostes koltuğu koyduğumuzda göre gerisini JD , Fendt , CNH düşünsün. Yakın zamanda böyle gidersek uzayada çıkarız :)

Tümosan bu kafayla giderse zor. Marka donanım ve konforu nasıl iyileştiririm peşinde değilde yeni yeni modeller çıkarma peşinde. Aynen de dediğiniz gibi olan devlet üretimlerine oldu. Üretilen yedek parçalarda şimdiki üretilen seriler gibi. Zaten bu kafayla giderlerse bizleri de kaybedecek. Sözde 2 sene önce Maxima serisi 125 ile 135 beygire çıkacaktı. Peh peh peh

Yıl 1976 adamlar yapmış.
Sene olmuş 2018 in sonu...
Tumosan 8005.
https://youtu.be/0wdfAVCZvpA

Sorun zaten modelin seri numarasında 8005 nedir.? 8105 dese maxima kasayla pişti olacak. 90.80 82.80 de kalsa ne olacaktı 105.80 derdik. Tümosan ileri değilde geriyi hedefliyor. Adımı sorgulamaya başladım. 2007 de kayıt oldum tümosan hala aynı tümosan.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Şimdi Tümosan Klasik 105 hp çıkarınca yenilik yaptım sanıyor.Şunun içine bakarmısın ne var farklı olan yalandan bi hostes koltuğu ön panelde birazcık yumusak hatlar aşağı yukarı hareketli direksiyon sinyal kolu haa bide arka plaka paneli. Hadi klasik seri geçtim maxima seride de durum aynı. Artık kendini geliştirmeye çalışmalı beygir yükseltmesine de gerek yok sağlamlık kalite ve konfora önem verse hiç bir sorunu yok aslında.

Ya benim anlamadığım oraya hostes koltuğu diye koymuşlar ama nasıl oturulacağı belli değil. Herhalde yarısı orada yarısı operatörün dizinde olur [emoji23][emoji23]. Erkunt bundan sonra çıktı adam buzdolabını koyacak yakında daha bunlar kompresör koydu mu belli değil. Teleskobik direksiyon diyorlarda gösterge paneli eğilmedikten sonra ne anlamı var onun. İnsan açısı değişen bişeyler yapar da yenilik olur. Deutza bakıyoruz adam 50 hp traktörü bundan donanımlı. parça ince dandik onları halletsinler.Biraz özen göstersinler. Ondan sonra satış peşinde olsunlar. Kabini geniş diyorlar maksimaların hostes koltuğu yok. Bunda iki kişi zor binersin koltuk koyduk diyorlar.