Rulo balya makinası önerisi

Artık bizim içinde küçük kare balyadan ruloya geçiş zamanımız geldi.bu balya taşıma yüzünden işçi sıkıntısı yüzünden yıldım artık.bir kepçe ve rulo balya şart.küçük balyada agromaster kullanıyorum.rulo dada aynı marka diyorum ben siz ne dersiniz arkadaşlar??

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Gallignani al abi çalıştığım köyde vardı makina güzel duruyor

• Beğen
Tepkiler: a s özer
Bu sezon 900 balya kadar yaptık ufak tefek sorunlar çıktı bizde de acemilik vardı.genel olarak büyük bir sıkıntı yok. Firma olarak çok ilgililer sorun olduğunda çözümü için ellerinden geleni yapıyorlar.
Bizde kayahan ertuğrul rulo balya makinesi almayı düşünüyoruz.elibollar ems oo3 var şuan 1000 kadar ot 2000 3000 civarı saman çıkıyor.elle taşımak ölüm.kepçeyle taşımak sizce daha mı pratik.
ayrıca burda rulo makinadan anlayan yok tamiri basit mi .
silaj kalitelimi olur .
saman bağlasak olur mu yardımcı olur musunız lütfen...

Bizde kayahan ertuğrul rulo balya makinesi almayı düşünüyoruz.elibollar ems oo3 var şuan 1000 kadar ot 2000 3000 civarı saman çıkıyor.elle taşımak ölüm.kepçeyle taşımak sizce daha mı pratik.
ayrıca burda rulo makinadan anlayan yok tamiri basit mi .
silaj kalitelimi olur .
saman bağlasak olur mu yardımcı olur musunız lütfen...
Merhaba,
Yazınızı yeni gördüm, Rulo balya makinesi aldınız mı acaba?

Merhaba,
Yazınızı yeni gördüm, Rulo balya makinesi aldınız mı acaba?
Hayır almadık.ekipman gerektiriyor ve piyasaya çalışamayız diye.fiyatlarıda iyiden yükseldi artık zor.piyasa derken zaten bu yıl piyasanında cılkı çıktı.2 liradan yapıyoz deyince millet burun kıvırıyor.5 bin falan alacak var.bu yıl nolacak bilmiyorum.ip falan 12yi geçmiş.

• Beğen
Tepkiler: YeLKoVaN