5h 100 pulluk vitesi

5 h 100 kullanan arkadaşlar ünlü tam otomatik 4 lü 13 inch pulluk aldım Eskişehir deyim pulluk vitesi olarak hangisinde kullanıyorsunuz yakıtı nadasta nedir yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: ORION
5 h 100 kullanan arkadaşlar ünlü tam otomatik 4 lü 13 inch pulluk aldım Eskişehir deyim pulluk vitesi olarak hangisinde kullanıyorsunuz yakıtı nadasta nedir yardımcı olursanız sevinirim

Topraktan toprağa hatta tarladan tarlaya değişir bence en uygun vitesi kendiniz bulmalısnız Ben genelde yavaş viteste pulluk ile çalışmayı tercih ediyorum. Motor ömrünü etkilediğini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ilhan_mkp
Topraktan toprağa hatta tarladan tarlaya değişir bence en uygun vitesi kendiniz bulmalısnız Ben genelde yavaş viteste pulluk ile çalışmayı tercih ediyorum. Motor ömrünü etkilediğini düşünüyorum.

Haklısın tabi kardeşim deneyerek bulmak en mantıklısı daha nadasa girmedim hiç ama banada takviye 3 ideal gibi geldi 9 lu çizel var kullandım takviye 3 te çekiyor hız 7 ile çekiyor

Onur abi haklı aynı traktör bendede var benimkide aynı yakıyor şu kadarını söyleyim 3085 fantomu çok ararsınız...

Sıkıntı yok güzel kardeşim hepsi demir seneye beğenmezsek veriririz takasa alırız bi başka demir cana gelmesin ben çok araştırdım alırken aynı motoru olan kişilerin en memnun olduğu konu yakıt tabi sizde kullanıyorsunuz adamdan adama araziden araziye fark eder