Trakkulüp 2018 Trakya Üye Buluşması Etkinliği

Öncelikle tüm üyelerimize selamlar
Üyelerimizin sabırsızlıkla beklediği bu seneki Trakya buluşma organizasyonumuz 17 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacaktır. Katılım için üye olma şartımız bulunmaktadır. Katılımcı listemizin 10 şubat tarihi itibari ile kesinleşmesi gereklidir.Bu seneki organizasyon sponsorumuz Sumi Agro firmasıdır. organizasyon detayları önünüzdeki günlerde paylaşılacaktır. Katılımcı listesi oluşturabilmemiz için mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Mekan kapasitesine göre kontenjan kısıtımız olabilir , isim yazdırmak için lütfen acele edelim. Organizasyonumuz Kırklareli / Lüleburgaz da Etlioğlu Bahçe Resturant da yapılacaktır. Restoran Edirne bayırı mevkiinde Medikent hastanesinin yanındadır. Organizasyon saatimiz 11:00 - 15:00 arasındadır. Firma temsilcisi Ayhan bey’in değerli katılımları ile Sumi Agro firması ürünleri hakkında sunum , ürünlerin kullanım önerileri ve soru cevap kısmı olacaktır. Değerli katılımlarınızı iletmek için lütfen acele edin. Organizasyonumuz Trakkulüp içi bir organizasyondur ve sadece üyelerimize özeldir.

Buluşmaya Katılanlar:

1-ufukk
2-alper4u
3-umutmalkoc
4-b.ozyurt
5-alipasalierkan
6-MutluGöçer
7-ahmet5959
8-Batuhan7066
9-Turkay_D
10-koca kerem
11-islam doğan
12-sacit_efe
13-Gürcan Koç
14-MUSTAFA361
15-ujbejbeya
16-ersenacar2234
17-YaraMila
18-gkhAn
19-Erkut Demirbaş
20-melihgul19
21-pyrzmc
22-wallace22
23-dimetokalı
24-MuratYılmaz
25-seroğlu
26-Göktürk-
27-nuraydilber
28-iskender
29-kirci02 - Musfata
30-kirci02 - Aykut
31-umedis
32-doganbey1
33-ÖZzGÜR
34-şuayip bahçevan
35-mtekce22
36-burakerim
37-burakerim- Uğur
38-serhatselvi39
39-Jitem
40-bülent4050
41-ersenacar2234 - artı kişi
42-tolga
43-Ethem Ertürk
44-Samet39
45-hil.mi
46-Selcukk
47-Serkanu
48-Ağayamüsade
49-Özcan_39
50-anıltiraki
51-Aslan Ertuğ
52-ahmetboz28

Moderatör tarafında düzenlendi:
17 Şubatta kısmetse sizinleyim
İnşallah , buyrun gelin
Ölmez sağ olursak oradayım
Bekliyoruz braderim
Türkiye buluşmasına gidipte trakya buluşmasında olmamak olmaz ufuk abi bende her zaman olduğu gibi ordayım.
Eyvallah hocam , hep beraber güzel bir gün geçiririz inşallah
İnşallah oradayım
Buyrun gelin , güzel bir gün geçiririz inşallah
Bizde geliyoruz islam doğan ile
Bekliyoruz kardeşim :) diğer arkadaşlarıda toparlayın Vize ekibi olarak
[MENTION=78251]Turkay_D[/MENTION] ve ben geleceğiz
Bekliyoruz Batuhan
Ben gelicem kısmetse detayları bekliyorum

Birkaç gün içinde netleştikçe paylaşacağız sizlerle , teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: MutluGöçer
Öncelikle tüm üyelerimize selamlar
Üyelerimizin sabırsızlıkla beklediği bu seneki Trakya buluşma organizasyonumuz 17 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacaktır. Katılım için üye olma şartımız bulunmaktadır. Katılımcı listemizin 10 şubat tarihi itibari ile kesinleşmesi gereklidir. Buluşma mekanı Lüleburgaz / Babaeski çevrelerinde olacaktır. Bu seneki organizasyon sponsorumuz Sumi Agro firmasıdır. organizasyon detayları önünüzdeki günlerde paylaşılacaktır. Katılımcı listesi oluşturabilmemiz için mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Mekan kapasitesine göre kontenjan kısıtımız olabilir , isim yazdırmak için lütfen acele edelim , Teşekkürler
Katılmayı düşünüyorum ayrıntıları bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: ufukk