Haberlerdeki Amca

Hükümetimizi seviyoruz ancak bu hükumet fazla kapitalist davranmakta. Ne kadar iki kelimeyi bi araya getiremeyen at ağızlı varsa maalesef hükümetimiz döneminde zengim oldu. Peki nasıl oldu derseniz garibandan yiyerek zengin oldu. Cok laf yalansız çok mal haramsız olmaz. Bu tür şerefsizler zenginleştikce güçleniyor güçlendikçe garibana çöküyor. Bunun altında yatan en büyük sebep bence sayın Cumhurbaşkanımızın sorumluluk verdiği kişilerin yeterliliğinden ziyade kendisine yakınlığına ve sadakatine bakıyor onlar da aynı şekilde altındakileri aynı yöntemle seçiyorlar. Ben hükümetimizi sevmeme rağmen o amcamızı dinledikten sonra %100 haklı olduğuna kanaat getirdim. Çiftcilerin ürettiği mal değersiz değil. Ancak zulme uğruyorlar. Ellerindeki mal bedavaya alınıyor. Ve küsüp köyden ayrılan bir adam asla tekrar köyünde dönmez kolay kolay bunu da yazın bir kenara.

Yahu onların altında sayın Cumhurbaşkanımızın imzası yok mu? Yapmayın Allah aşkına ya! Aylardır okuyorum forumu yorum yazmıyorum ama, bunu görünce dayanamadım! Tekel satıldı, Limanlar gitti! Geçmediğimiz köprünün parasını biz cebimizden ödüyoruz! 3 milyara mal olan köprüye 20 yılda 22 milyar para ödeyeceğiz! Fabrikalar satıldı ama bunların hiçbirinden haberi yok öyle mi C.başkanının?

Yahu onların altında sayın Cumhurbaşkanımızın imzası yok mu? Yapmayın Allah aşkına ya! Aylardır okuyorum forumu yorum yazmıyorum ama, bunu görünce dayanamadım! Tekel satıldı, Limanlar gitti! Geçmediğimiz köprünün parasını biz cebimizden ödüyoruz! 3 milyara mal olan köprüye 20 yılda 22 milyar para ödeyeceğiz! Fabrikalar satıldı ama bunların hiçbirinden haberi yok öyle mi C.başkanının?
Abi haklısın. Şimdi bi düşünunce cumhurbaskanı şeker fabrikasıyla mı uğraşsın der çoğu adam ama nilin kıyısında bi kuzuyu kurt kapsa hesabı ahirette ömerden sorulur diyen hz ömer gibi bir halife varken bu çiftcilerin ahı da erdoğana sorulur.

Bu amca kursuye ciktiğinda sitemiz uyelerinden İSMAİL ÖCAL Abi canli yayın verdi yayinda biraz karincalaalar karisikliklar vardi ama yinede anlasilir durumdaydi detayli bilgiyi o verebilir aslinda onun koylusu veya tanıdığıdir .

BUGÜN A P E K GÖNDERDİGİ MESAJ AKP GENEL KURULUNA HEP BİRLİKDE KATILIP DERLERİMİZİ ANLATACAKMIŞIZ ORAYA CIKIP CİFTCİ ZOR DURUMDA EMEGİMİZİN KARŞILIGINI ALAMIYORUZ YETERLİ DESDEGİ ALAMIYORUZ PANCAR FABRİKALARI KAPANMASIN GİBİ SÖZLÉR SÖYLEYİPDE ORADAN SAG CIKACAGINA KANAATİ OLANLAR VARSA GİTSİN ANLATSIN DERTLERİMİZİ FB_IMG_1520708086107.jpg

AK Parti, son günlerde gündem oluşturan üç konuda değerlendirme yaptı. Partinin MKYK toplantısında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusunda ilk kez konuştu. Erdoğan, şeker fabrikalarının ''işçi çıkarmama tahahhüdü'' ile özelleştirileceğini söyledi.

Bu amca kursuye ciktiğinda sitemiz uyelerinden İSMAİL ÖCAL Abi canli yayın verdi yayinda biraz karincalaalar karisikliklar vardi ama yinede anlasilir durumdaydi detayli bilgiyi o verebilir aslinda onun koylusu veya tanıdığıdir .

Benim Halaçoğlu Sincan çokören köyünden orda o konuşmayı yapmasaydı kimseye şeker fabrikalarının özelleştirme sesini duyuramazsın bizim temsilcimiz panko birlik kooperatifi onun başındada Recep konuk var yani Adalet ve kalkınma partisinden millet vekili diyeceklerdi özelleştirilsin Torku nasıl çalışıyor Torku 99 yılında devlet tarafından bir kurul alınmadan çiftçiye verildi aynı şekilde özelleştirilen faprikalarda çiftçiye o bütün cifçiler okeyler

Benim Halaçoğlu Sincan çokören köyünden orda o konuşmayı yapmasaydı kimseye şeker fabrikalarının özelleştirme sesini duyuramazsın bizim temsilcimiz panko birlik kooperatifi onun başındada Recep konuk var yani Adalet ve kalkınma partisinden millet vekili diyeceklerdi özelleştirilsin Torku nasıl çalışıyor Torku 99 yılında devlet tarafından bir kurul alınmadan çiftçiye verildi aynı şekilde özelleştirilen faprikalarda çiftçiye o bütün cifçiler okeyler
Çok yakın köylüm abi siz hangi koylusunuz

destekliyorum.
çiftçiye devredilsin.
nbş tamamen yasaklansın.
Hükümetin tarım politikası çok iyi yerlere gelmeli.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci66
şuan Habertürk'te bu konuyla ilgili program var.
didem aslan sunuyor.
bir tarafta ibrahim aydemir..
Diğer tafafta dr.gökhan günaydın...
çok güzel verilerle konuşuyorlar.
Gökhan beyin ağzına sağlık.
vallahi harika konuşuyor.
prof yavuz dizdar cargillcilere kendini satmış belli oldu.
nbş hasta etmez diyor.
prof hüseyin nazlıkul sana helal olsun.
zararlı ve hastalık yaoar diyor.
o arada prrof dizdar bu adama sinirle bakıyor.
yazıklar olsun.
ciddi,efendi ve sözünü bilen bilgili biri.
helal olsun.

Son düzenleme: