NH Td110 gitti Deutz 5120c geldi

Şimdi 300 binliralık deutz zu 130 binlik tl 'lik td 110 la kıyaslanmaz newhollandın 300 bin cıvarı ital traktörleriyle kıyaslanır.. tabikide deutz üstün td 'den ama fiyatıda öyle hayırlı uğurlu olsun..

• Beğen
Tepkiler: fatihs60
Şimdi 300 binliralık deutz zu 130 binlik tl 'lik td 110 la kıyaslanmaz newhollandın 300 bin cıvarı ital traktörleriyle kıyaslanır.. tabikide deutz üstün td 'den ama fiyatıda öyle hayırlı uğurlu olsun..

Kesinlikle katılıyorum. Evet td serisi eksikleri çok ancak tutup kendi fiyatının iki katından fazla ithal bir traktörle kıyaslamak kendini kandırmak olur.

300 bin liraya deutz tan çok daha iyi konforlu ve performanslı traktörler var. Birde bu yönden bakalım olaya. En basiti Nh nin Tr6.130 , john deere, massey vs . Deutz u 130 bin liralık td110 la değil bu ithal markalarla kıyaslayın birde bakalım

Kesinlikle katılıyorum. Evet td serisi eksikleri çok ancak tutup kendi fiyatının iki katından fazla ithal bir traktörle kıyaslamak kendini kandırmak olur.
300 bin liraya deutz tan çok daha iyi konforlu ve performanslı traktörler var. Birde bu yönden bakalım olaya. En basiti Nh nin Tr6.130 , john deere, massey vs . Deutz u 130 bin liralık td110 la değil bu ithal markalarla kıyaslayın birde bakalım

2015 Temmuz'da Case 115U pro, 140 000 TL ye veriyorlardı, treni kaçırdık.

Çok haklisiniz da , benim asil merak ettigim olay şu . Misal yeri traktoru 130 a verdim
İthal traktoru 300 e aldim .

Aradaki 170.000 tl yi vermeye degecekmi ? (Marka deutz yada ithal X marka olsun )

Yani merakim buydu .

Konfor vb disinda soruyorum cunku benim traktorlerimi adamlarim kullaniyor . Benim icin 1. Saglamlik , 2. Yakit cok onemli .

Yani yerli yerine oh be iyiki ithal almisim dermiyiz ?

Burada vardi bayide
2016 model 0 km

Bendeki 2016 1600 saatteki td 110 un ustune
120.000 tl istemisti , ben 110.000 vermistim . 115.000 e bitcekti is ama ben cok cekimser durdum ondan kalmisti .

Td110 mu düşman basina. 110 beygir traktör 11 li kazayağı da bayılırmi bayılıyormuş. 2017 td110 kullanıcısıyim. Kimse kusura bakmasın herkes TD yi çok kotuluyorsun diyor ama 11 li kazayağı da bile 15 gazda hafif yokuşta istop etme noktasına geliyor. Kalkıp da 110 beygir demesin kimse.

Td110 mu düşman basina. 110 beygir traktör 11 li kazayağı da bayılırmi bayılıyormuş. 2017 td110 kullanıcısıyim. Kimse kusura bakmasın herkes TD yi çok kotuluyorsun diyor ama 11 li kazayağı da bile 15 gazda hafif yokuşta istop etme noktasına geliyor. Kalkıp da 110 beygir demesin kimse.
Böyle giderse fabrika TD yi alır elinden , her videoda atıfta bulunuyorsun :) nerdeyse tüm videolarını izledim kardeşim :) işin şakası bir yana marka değerimize haksız yere basın yayın yoluyla zarar veriyor diye sana dava açabilirler. Bizim videolardan şikayetimiz yok yanlış anlama , devamını merakla bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Hasann1985

Sadece td110 değil cnh grubunun tüm motorları öyle. Bakınca ucuz gibi görünüyor ama kalite yerlerde fiyat performans olarak belkide piyasanın en pahalıları. Biz 80-66 da kullandık şuan L95 var çeki diye bisey yok motorlarda yakıt çok çeki yok. Az bişey zorluyorsun sabahı ustadasın. Komşumuz case ih 230cvx aldı motor daha 1000 saate gelmedi arka dağıttı şuan serviste parça bekliyor. Nh vakit kaybı para ziyanlığı hiç alma başın ağrımasın daha iyi.

Karşılaştırma diyen arkadaşlar a demek istediģm bişey var.
Ben karşılaştırma yapmadım. Eski traktörümle yeni traktörüm ün genel yapısından bahsettim. Karşılaştırmak tabikide saçma olur. Hem genel yapısı hem fiyatı hem yerli ve avrupa ayrımından dolayı. Ancak new hollandın o paraları hakkettiğinide düşünmüyorum.