Ayçiçek desteklemeleri

Arkadaşlar bugün tarım bakanlığıni destekler için aradim. Kesin olmamakla birlikte en geç 15temmuz haftasında yapacağını söylediler ama temmuz içerisinde kesin yatacak mis. Telefon no 03122588200 lütfen destek alacak kişiler arasin sesimizi duyuralim selamlar.[emoji16]

Daha önceki yorumlardaki teli aradım.Bir bayan çıktı ve takvime göre ödemelerin hepsi bitti ama en don teslim edenlerden birkaç il kaldı.Şu an ödenek yok 15 gün içinde de olursa bizim için süpriz olacak dediler....
Ayçiçegi desteklemeri için son teslim tarihinden 1 hafta önce ürünü satıp evrakları teslim ettik. Listeler askıya çıktı. Ödeme hala yok. Bende dun bir daha aradım banada memur ödeme yapmak için para yok dedi. Ayıp denen bir şey var. Bizim destekleme parasını alıncaya kadar para pul olacak. Belki mazota zam gelecek yine olan çiftçiye olacak. Söylenecek söz yok. pazartesi tekrar arayacağım bakalım bir üst makama ulaşmaya çalışacağım.

Destekler için Dün tarım bakanlığıni aradım 10.08.2018 saat 18 den sonra tum iller icim tc kimlik no gozetmeksizin yatacagini söylediler. Bankaya gidip kontrol ettim destekler yatmış. Gozumuz aydın. Destekler bir tek mazot karşısında değer kaybetmedi gidip mazot alalım :)

Destekler için Dün tarım bakanlığıni aradım 10.08.2018 saat 18 den sonra tum iller icim tc kimlik no gozetmeksizin yatacagini söylediler. Bankaya gidip kontrol ettim destekler yatmış. Gozumuz aydın. Destekler bir tek mazot karşısında değer kaybetmedi gidip mazot alalım :)

Merhaba. Bende Tarım bakanlığını aradım, yattı dediler. İlçe tarımı aradım, ödenek çıkmadı dediler. Hesapta birşey yok.

Edirne'li arkadaşlara sorum, Mart ayınının sonunda faturalı teslim edip ayçiçek desteklemelerini alan var mı?