Önallar ilaçlama. Karıştırıcı testi (RTC TARIM)

Paylaşım için teşekkürler Ertaç bey. Karıştırıcı artık bu tarz makinalarda standart olmalı diye düşünüyorum. Önallar bunu güzel başarıyor. Bazı firmalara söylediğimiz de gerek yok karıştırıcıya diyorlar....
Kolaylığını görenler fiyatına bakmaz bile o kadar rahatlık. Ancak yaşlı amcalar çok vana hortum görünce biz öğrenemeyiz bunu da diyor [emoji23]

Paylaşım için teşekkürler Ertaç bey. Karıştırıcı artık bu tarz makinalarda standart olmalı diye düşünüyorum. Önallar bunu güzel başarıyor. Bazı firmalara söylediğimiz de gerek yok karıştırıcıya diyorlar....

Erkan bey bildiğim kadarıyla sizde "parlayan" vardı. Peki sizin nazarınızda artılarıyla ve eksileriyle hangisi tercih sebebi olmasını etkiliyor.

Sizi zor durumda bırakmak istemem,cevap vermek zorunda değilsiniz.

Arkadaşlar burdan herkese selam ve saygılarımı gönderiyorum.ÖNALLAR firması bu sektörde En eski ve Güçlü firmalardan birisi olarak Ülkemiz ve biz TÜRK çiftçisi için Diğer bütün yerli firmalar gibi gecesini gündüzüne katarak üretim yapmaya çalışıyor.Sayfamızda geçen bi sohpette ÖNALLAR firması ile ilgili olumsuz cümle kurulmuş.Bundan dolayı firma ve sahibi çok üzüldüğünü belirtti.Bundan dolayı sitemiz yetkililerinden herhangi bir özür gelmediğini belirtti.Ben burdan o yazılmış cümleden dolayı ÖNALLAR firmasına Trakkulüp adına özür diliyorum. Bu gibi konularda üye arkadaşlar daha hassas olmalarını rica ediyorum.Ülkemiz için bu firmalar çok önemli sahip çıkmalıyız.herkese saygı ve selamlarımı gönderiyorum.