Arkadaslar bu ahira nasil bir sut sagim islemi yapabilirim

3e23f5bf156363c85abfbf02a14a026d.jpg

Arkadaslar bu ahira kolay kullanisli temiz bir sagim sistemi kurmak istiyorum nasil bir sey yapabilirim
Birde agirda degisiklik yapabilirmiyim kullanis acisindan

Arkadaslar bu ahira kolay kullanisli temiz bir sagim sistemi kurmak istiyorum nasil bir sey yapabilirim
Ahırın güzel ve geniş kaç tane hayvan sagmayi düşünüyorsun sağım odası balık kilcigi şeklinde yaparsan ortasını kazan gerekecek kilit arkası yaparsan ahırın ortasından süt ve hava barusunu çekersin sağım basliklarinida o borulara asarsin olur biter sana tavsiyem vakum pompasini ahırın dışına koy hem hayvanlar hemde sen sesten rahatsız olma

Ahirda hayvanlar serbest mi olacak bağlı mi bağsız sistem yaparsan sağın odası yap çok kullanışlı. bağli sistem yaparsan çok pişman olursun bizim komşünunu bağlı sistem yani kilit arkası sağın sistemi var çok eziyetli kurduğuna pişman

Sistemin çizimi var mı seyyar var bizde ama yetmiyor bozulunca sistemi bende çevireyim diyorum ama tek sıkıntım üstteki sabit boru sisteminin yerden yüksekliği ve ne çeşit boru kullanacağımı bilmiyorum