• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

12-16 Ekim 2016 Burtarım 2016 Bursa 14. Uluslararası Tarım Fuarı

Katılım
22.02.2016
Mesajlar
803
Konum
BİLECİK

çarşamba veya perşembe orada olmayı planlıyorum. Fuarı gezdikten sonra yorumlarımı paylaşırım. denk gelen üyelerle buluşabilirim.
 
Katılım
22.02.2016
Mesajlar
803
Konum
BİLECİK
Ben cuma gidebildim. Yanımda köylülerim de vardı. onları bırakamazdım. mesajları önceden görme fırsatım olamadı. [MENTION=110]Çağrı[/MENTION] beyle karşılaşmak isterdim. Nasip değilmiş. Fotoğraf çektim ama telefonla makineyle değil. birde televizyon kanalı standlarına rastlamadım bu sene galiba bazı holleri gezemedim.:eek:
 
Katılım
22.02.2016
Mesajlar
803
Konum
BİLECİK
Aşağı yukarı aynı yerlerde aynı firmalar vardı. traktör firmalarından New Hollandın organizasyonu iyiydi. Benim favori traktörüm, antonio carraro. Yanımdakilerle traktörü tanıştırdım. Bir de Antonio ile :) bir anımız oldu. Dikmen fide de arkadaşım vardı. New Holand da da Mehmet abi vardı. oralarda çay molası verdik. Oysa kısa bir süre önce sekman attırmıştık. Simit:D Bir de bursa damızlık birliğinde ayran ikram ettiler. hepsine de teşekkürler.:)
Sabah kalktığımda Eşref Şekerli bey Fuar yorumu yapıyordu. Baya bi eleştirdi. Fuarın dışındaki satıcılara da gönderme yapıp Hanoferle Avrupayla kıyasladı. Çok garibime gitti. Haksızlık yaptığı kanaatindeyim. Hani koca Türk milleti idik. Her yanımız Avrupalı olduk da bi fuarlarımız mı kaldı? Böyle olamayacağı kanaatindeyim. Sadece tarım fuarlarımız düzenlense alakasız yerlere konmuş kelebek gibi durur.
Fuarların devam etmesi güzel. Yıl boyunca bu kadar fuar olması bence de çok. Adam gibi birkaç tane büyük fuar olabilir. Bu firmaların da işine gelebilir. Küçük yerlerdekiler festival şeklinde olursa daha iyi olur kanaatindeyim.
 
Katılım
12.04.2012
Mesajlar
206
Konum
bursa karacabey
birkaç yıldır Bursa Karacabey ilçesinde de tarım fuarı yapılmaya başlandı orada da baya traktör satılıyor
ancak bursa fuarına firmaların ilgisinin azaldığını gözlemledim
5 yada 6 yıl önceki bol çeşit yok ama fuarı en kalabalık bu sene gördüm
 


Üst Alt