• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

18 dönüm arazi kiraladım 9 dönümü kacak ekilmiş ne yapabilirim?

gecen sene çksm de kiralık nadas olarak gözüken tarla kendini bilmez biri tarafından ekilmiş birde ukalalık yapıor sahıs kanuni olarak ne gbi bi işlem yapabılırım?

Cks kaydı senin adınasa tarım ilçeye şikayette bulunabilirsin onlar gerekeni yapar sen git sür ek tarlayı kimse bişe diyemez tarla satılsa bile kac yıl kiraladınsa kullanım sana ait

Cks kaydı senin adınasa tarım ilçeye şikayette bulunabilirsin onlar gerekeni yapar sen git sür ek tarlayı kimse bişe diyemez tarla satılsa bile kac yıl kiraladınsa kullanım sana ait
cks de benm adıma kayıtlı adam pancar ekmıs para verceni söylemişti pancarı kaldırdı şimdi vermiyor kaymakamlıga mı vercez dilekçeyi ziraate mi cemal

Ben anlamıyorum nasıl olabiliyor başkasının tarlasını hangi cesaretle kim ekebilir? Alnının ortasına bi kurşunu hakediyor aslında bu tip adamlar ama siz yinede yasal yollara başvurun:) İlçe tarıma gidin dilekçe verin gerisini onlar size anlatır.

Aynısı geçen hafta başıma geldi, fırsatçılık yapıp ekmiş kira vereyim diyor.Adam alılmış sürekli bu şekilde ekiyor.İlçe tarım ile görüştüm kaymakamlığa başvurup tutanak tutturmak gerekiyormuş yasal işlemi onlar yapacak, bu hafta dilekçe ile başvuru yapacağım süreci buraya yazarım

sayın erhanbas seninkine kaymakamlık bakar ama öteki arkadaşın ki savcılık çünkü kaymakamlık 60 gün içinde olan vakalara müdahale ediyor.

Üst Alt