2017 genç çiftci desteklemesi 30bin hibe yardım

merhaba sayın trakkulup ailesi genç çiftçi desteklemesinden 30000tl hibe desteği almaya hakkazandım 06-06-2017 sözleşme yapacakmışız bizden tigemin hesabına 3000tl yatırmamız isteniyor gecenyıl hibe alan varmı böylebi para yatırdılarmı gelen hayvanlar hangi cins verilecek angus diyorlar yanına yaklaştırmıyormuş aslı varmı yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: mevlut ay
Kardeşim banada çıktı ben projede sinental yazmıştım angusmu verecekler bide kac adet veriyor bu destekten yararlanan varsa yazsın sayın arkadaşlar bide benim icralık bir durum var sıkıntı olurmu acaba

merhaba sayın trakkulup ailesi genç çiftçi desteklemesinden 30000tl hibe desteği almaya hakkazandım 06-06-2017 sözleşme yapacakmışız bizden tigemin hesabına 3000tl yatırmamız isteniyor gecenyıl hibe alan varmı böylebi para yatırdılarmı gelen hayvanlar hangi cins verilecek angus diyorlar yanına yaklaştırmıyormuş aslı varmı yardımcı olursanız sevinirim

Dağıtılan hayvanlar hayatında hiç insan görmemiş gibi yabaniler.Dikkatli olmak lazım çok adamı hastanelik ettiler.Dağdan toplayıp getirmişler galiba bunları