3'lü Pulluk ve Kudret 100

Arkadaşlar bu bizim buralardaki tek Erkunt...Bizim ordan mazot alıyodu resimini çektim...Bizim mahalleden bi çocukta geldi abi benide çek dedi oda çıktı resimde... zuha-*-s

Pulluk 3 ' lü 18 numara bizim buralarda zaten hep böle pulluklar kullanılıyor..90 120 hp arası hep böle kullanılıyor..

: 3'lü Pulluk ve Kudret 100

GÜZEL RESİMLER
NİE SİZİN ORDA 90-120 HP ARASI MOTORLARA 3 LÜ 18 ' ' PULLUK TAKIYORLAR TOPRAK ÇOK MU SERT
KUDRETİN O PULLUĞU PARÇALAMASI LAZIM
BENCE O MOTORU ALMAKLA ENAİLİK ETMİŞ O MOTORU UCUZA SATMAYI BIRAK HİÇ SATAMAZ TÜRKİYEDE TOPASAN 20-30 TANE KUDRET SATMIŞLARDIR YEDEK PARÇA BULABİLECEĞİNİDE HİÇ SANMIYORUM

KUDRET i kötüleyen arkadaşlar neden bu kadar ağresifsiniz bu traktör hakkında.Bence güzel bir traktör.Sanki NEWHOLLAND TD95D nin 2,eli çok süpermiş gibi 2005 modeli kredili olarak 82.000YTL ye aldı benim arkadaş şimdi 45-50 bin YTL ver 32 bin YTL zararla verecek.Siz neyi kötülüyor neyi övüyorsunuz.İnternetteki ikinci el ilanlarına bakın bakalım .Kakalayana kadar süper traktör mavi boncuk diye övüyorlar sonrada eyvallah...........
Sonuçta bu traktörede bir emek verilmiş.Emeğe saygı gösterin bence. Tamamemn yerli üretim kaç traktör biliyorsunuz sayında okuyalım şurdan............

masseysuper90 link=topic=1204.msg9607#msg9607 date=1203023455' Alıntı:
KUDRET i kötüleyen arkadaşlar neden bu kadar ağresifsiniz bu traktör hakkında.Bence güzel bir traktör.Sanki NEWHOLLAND TD95D nin 2,eli çok süpermiş gibi 2005 modeli kredili olarak 82.000YTL ye aldı benim arkadaş şimdi 45-50 bin YTL ver 32 bin YTL zararla verecek.Siz neyi kötülüyor neyi övüyorsunuz.İnternetteki ikinci el ilanlarına bakın bakalım .Kakalayana kadar süper traktör mavi boncuk diye övüyorlar sonrada eyvallah...........
Sonuçta bu traktörede bir emek verilmiş.Emeğe saygı gösterin bence. Tamamemn yerli üretim kaç traktör biliyorsunuz sayında okuyalım şurdan............

1. İNTERNETTEN Bİ ARAŞTIR BU MOTOR YERLİ ÜRETİM Mİ?
İŞTE ALDATILMIŞLIĞIN NOSTALJİSİ DİE BAŞLIK ALTINDA ESKİDEN TÜRKİYEYE GELMEMİŞ MOTORLARI KOYUYORSUN İŞTE BURDADA SENİ ALDATIYORLAR BU MOTORU ERKUNT ÜRETMİYOR HATTA BİR VİDASINI BİLE TAKMIYOR

BU MOTOR TAMAMEN YURT DIŞINDAN GELİYOR BURDA SADECE ERKUNTUN YAPIŞTIRMASINI TAKIYORLAR

2. KÖTÜLEMEYLE NE ALAKASI WAR BİZ İŞE YARAMAZ Bİ B*K ÇEKEMEZ GİBİ BİŞİMİ DEDİK
TÜRKİYEDE BU MOTORDAN PEK YOK
BU MOTORDA YURT DIŞINDAN GELDİĞİ İÇİN PARÇA BULMAK BİRAZ ZOR
3-5 TANE MOTOR İÇİN PARÇA GETİRMEZLER
EN AZ 2 AY BEKLER

arkadaşlar ben şunu merak ediyorum pulluk inçleri arttığı sürece traktörün sürdüğü yerlerde ham kalmaz mı yani 18 inç pulluk bence toprağı bence pulluk aralarında ham kalır

2005 modeli nasıl 82000 ytl ye alıyolar hayret ediyorum ya..ondan sonra zarar ediyoz nh den diolar.kardeş senin arkadaşını açıkca kazıklamışlar başka bişey değil.gel ben sana kabinli klimalı sıfırını alayım 77000 ytl ye..kredini çıkart gel.ilanlara da bak 2006 modelleri falan 50-55 bin ytl civarında.

Ynt: 3'lü Pulluk ve Kudret 100

bilader bir kere Erkunt yerli deil onun şanzumanları yabancı diye biliyorum ben sadece hem ben olsam hiç bulaşmam yedek parça yok servis yok yakıtmış yeyim ben onun yakıtını....bi yakıt için zarara girilmezz.al

arkadaşlar hepinize iyi günler bu siteye yeni katıldım adım cengiz sizleri tanıyana kadar kendimi traktör delisi sanıyordum bendende beterleri varmış hepinizi çok sevdim saygılar sunarım
birkaç konuya değinmedende geçemedim bu makineler konusunda çok araştırmam var bence yakıt yedek parça bunlar çözülebilir sorunlar devir değişiyor zaman su gibi akıyor o yüzdendirki traktörde seri olan özellikli olan işi götürür ve tutulur türk insanını çok küçümsemeyin fendt traktöre yedek parça ürettiğimizi amerika ya traktör parçası sattığımızı unutmayalım hemde hatırı sayılır bir şekilde dünyada son yıllarda tarım ve hayvancılık ön plana çıkmaya başladı ve hatta zirveye oturdu türkiyede ise yeni yeni kıymeti bilinmeye başlandı daha iyi olacaktır işimize sahip çıkalım bu işlerin geleceği parlak ve avrupanın en büyük pazarlarında birisi olduğumuzu da unutmayalım

En iyi traktör satış sonrasıda devam eden hizmet sunumudur. Aldığın traktörün ülke genelinde yaygın servis hizmeti mutlaka olacak, parça bulamamma diye bir lüxü olmayacak. İş güç zamanı traktar parça yokluğundan yatar mı ? Yatmış olsa bile tarladaki ürün ne olur ? Ayrıca aldığın traktörün ikinci elide olacak, öyleya durumlar değişti şartlar oluştu elinden çıkarman lazım bu durumda Traktörümü al ben kullanamıyorum birazda sen mi kullan diye satlığa çıkaracağız, yada bekleyip bekleyip satılamayınca itina ile hurdalığın yerinimi arayacağız ? Ben kimsenin malına ve emeğine kötü demiyorum, ama şurasıda bir gerçek ki köylümüzde çiftiçimde para bol miktarda bulunmamakta traktör alırken dünyanın parasını sayıyorlar. sayamadığınıda banka kredisşne gidiyor.