• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

4x4 sıfır traktör alımı için bilgi lütfen ..!!!!

Merhaba arkadaşlar sizden sıfır traktör alımı için yardım istiyorum bütçe 50-55 bin TL arası sizce hangi traktörü almalıyım ? 50 yada 55 beygir gücü.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Temiz kullanilmis 300 700 saat arasI traktor almani tavsiye ederim butcenizide zorlamaz.

Alacagin sifir traktorun bir garantisi var mi peki iyi olacaginin bir cok uyumizden duyuyoruz fabrikasyon hatalar cikiyor. Bu tamamen sanstir yani sonucta bir cuval civata aliyorsun. Tavsiyem iyi bir arastirma yaparak temiz kullanilmis bir traktor bulabilirsinnn 65 beygir ve ustu

Sizce tt50 işimi görür mü ? 15 dönüm zeytin lik var . Sıfır traktör de bildiğim kadarıyla garantili oluyor yanlış mı biliyorum ben

Alacagin sifir traktorun bir garantisi var mi peki iyi olacaginin bir cok uyumizden duyuyoruz fabrikasyon hatalar cikiyor. Bu tamamen sanstir yani sonucta bir cuval civata aliyorsun. Tavsiyem iyi bir arastirma yaparak temiz kullanilmis bir traktor bulabilirsinnn 65 beygir ve ustu
Sıfır traktör ler garantili diye biliyorum ama yanılıyor muyum acaba. Evet şans cok onemli dedlginize katılıyorum ama sifir derler ya hep bizde de öyle işte :) yorumlarınız için teşekkür ler

sıfıra 2 sene süre biçiyolar.... 2 senede kaç saat kullanabilecen, 2 sene sonunda sen traktörü istersen 10 saat kullan garantiden kalkar. tavsiyem 500 saat gibi kısa kullanılmış 2. el alman avantajına olur.

30 40 bin arası verip zetor 6441 alın bakın keyfinize yakıt çekiş konfor sınıfında hiçbir motor rakip olamaz ....ama illaki 0 olacak diyorsanız yerli markalar olablir..ama 50 60 bine warmı bilmiyorum...

Son düzenleme:

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt