• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Ağır tip cizel

Arkadaşlar 7 li ağır tip çizel alacağım ne marka alayım birde ortalama fiyatları nedir ?
Alpler’e 4000 tl istiyorlar yardımcı olmanızı rica ederim

Arkadaşlar 7 li ağır tip çizel alacağım ne marka alayım birde ortalama fiyatları nedir ?
Alpler’e 4000 tl istiyorlar yardımcı olmanızı rica ederim
Bizim köyde hemen hemen herkezde 7 li var hepsi kısa ayak en az 65 cm ayak almanızı tavsiye ederim yaş ve anızda toplama yapmaması için

IMG_1509.JPG
Benim size tavsiyem almışken kırlangıç bıçaklı çizel alın nadas üstüne çekerken çamursa sökersiniz kuruda mükemmel oluyor direk toprağı pulluk gibi işler kamışlı yerde toprağın altından keser geçer
Tabi karar sizin

Şase U kapama demir iyi olur, profil şase bacakların kelepçe bağlantılarından gevşemeye başlar.
Traktör bağlantı yuvaları güclendirilmis olması ileride laçka olmamasi için iyi olur

Bence kesinlikle Alplerden şaşmayın.Bende 9 lu merdaneli ve kırlangicli alpler çizel alacağım.Fiyat olarak en son 8000 aldım.Niye alpler derseniz Komsumuzda 9 lu alpler cizel var ve ayni tarlada ayni motorlara takiyorlar alpler ayak yapisindan dolayi motora hic koymuyor daha guzel is cikariyor.

Bıçaklı alacaksanız en az 1000 tl gibi bir farkı oluyor, rotovatör bıçağı kullanıyorlar zaten, kendinizde alıp takabilirsiniz onları. Tabi alırken çizelin ayaklarında civata yuvalarının olmasına dikkat edilmeli. Bıçaklarıda 20 liraya bulursunuz.
Çizel olarak markadan ziyade atölye yapımı da araştırabilirsiniz.

Ödemişte özbil ve özçelik var. Mükemmel işçilik var. U kapama şase kullanıyorlar. Benim de niyetimde 7li şase üzerine 3 sıralı kanatçıklı, ağır merdaneli uzun bacak var ama imkanlar kısıtlı

Üst Alt