Agrar Simulator Kullanımı-Kategorilerde resimli anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar as için aşağıdaki cap's da belirtilen şekilde klasörlerde resimli anlatımlar yaptım.İnceleyebilirsiniz.

2usimpd.png

Link: http://www.2shared.com/file/T8wOYXyC/EKPMAN_ALIMI.html

Ynt: Agrar Simulator Kullanımı-Kategorilerde resimli anlatım

saol birader, bir de sorum olacak: Tarlayı pullukla sürdüm, sonra külvivatör ile sürdüm sonra tohum ektim daha sonra ne yapmam gerekiyor? sulama ekipmanını alıyorum sulayayım diye, tarla uygun değil diyor. Acaba tohum ektikten sonra hangi ekipmanı kullanmam gerekir? ??*-s Bilgilendirirsen çok sevinirim.

alper2687 link=topic=38611.msg331320#msg331320 date=1296217986' Alıntı:
saol birader, bir de sorum olacak: Tarlayı pullukla sürdüm, sonra külvivatör ile sürdüm sonra tohum ektim daha sonra ne yapmam gerekiyor? sulama ekipmanını alıyorum sulayayım diye, tarla uygun değil diyor. Acaba tohum ektikten sonra hangi ekipmanı kullanmam gerekir? ??*-s Bilgilendirirsen çok sevinirim.

Bildiğim kadarıyla sulama değil ;ekimden sonra ilaçlama ekipmanı var..Onu aldığın zaman galerinin yanındaki yüksek su kulesinin altına gir ekipmanın deposuna su dolacaktır ondan sonra ilaçlama yapın..Hem ürün biraz görünmeye başladığında ilaçlama yapın.

elturco link=topic=38611.msg331347#msg331347 date=1296219868' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla sulama değil ;ekimden sonra ilaçlama ekipmanı var..Onu aldığın zaman galerinin yanındaki yüksek su kulesinin altına gir ekipmanın deposuna su dolacaktır ondan sonra ilaçlama yapın..Hem ürün biraz görünmeye başladığında işlemi gerçekleştirin.

O bahsettiğiniz ekipmanı kullanmıştım. kuleden su gibi bir şey doldurup denedim. Bir de ürünler çıktıktan sonra deneyeyim bakalım. Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.

elturco arkadaşım çok güzel açıklayıcı biçimde anlatmışsın. Resimlerle filan epey detaylı olmuş. Ama o ekipmanı doldurduktan sonra ilaçlamak için kolları nasıl açtın? daha doğrusu ekipmanı aktif edebilmek için hangi tuşa basacağız. Çünkü anlattığın bütün işlemleri gerçekleştirdim. ekipmanı aktif etmek kaldı... :(

alper2687 link=topic=38611.msg333721#msg333721 date=1296507060' Alıntı:
elturco arkadaşım çok güzel açıklayıcı biçimde anlatmışsın. Resimlerle filan epey detaylı olmuş. Ama o ekipmanı doldurduktan sonra ilaçlamak için kolları nasıl açtın? daha doğrusu ekipmanı aktif edebilmek için hangi tuşa basacağız. Çünkü anlattığın bütün işlemleri gerçekleştirdim. ekipmanı aktif etmek kaldı... :(
arkadaşım tarlanın yanına gelince E tuşuna basıyorsun. Hem kollar açılıyor hemde ilaçlama yapıyor.

elturca arkadasım bu oyunun boyutu ne kadar 4gb ram 1 gb ekran kartuı kaldırımı bu oyunu kasma yapıyormu ..?

Bu Oyun Cok KAsıyor Bidee Bu 1.1.0.4 patch i yok bi yardımcı olun sinir oldum kac kere kaldırdım kurdum indirdim kurdum olmadı lütfen yardımmm duva*-*0 duva*-*0 kız-*sw

agrar similator 2011 3 tane traktor var normalde daha çok olması gerekmiyormu ekipman çok az full versiyon birde

yha bu dosyayı nerden indircem offffffff biri yardımcı olsu ltfen shared den inmio ki
şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...