• Erkunt Traktör Yedek Parça'dan yapacağınız alışverişlerde %5 indirim kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklayarak size özel indirim kodunu almak ve ödeme esnasında ilgili bölüme girmek. Keyifli alışverişler.

Akü

Cümleten herkese merhaba.Erkunt 80 meyveci traktörumun aküsü bitti ve yeni bir akü almam lazım.İlle saf su ilave edilen bir akü mü almalıyım yoksa normal bir 105 amper akü işimi görür mü?Daha önce eski traktorumuz olsun başkalarının olsun görduklerim saf su ilave edilen akülerdi.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ilk akü yigit 120 likti 7 sene gitti şuanki 135 lik yigit 7 seneyi gecti gecen şarj boşalmış şarj ettirdim ayazda bile kiprit gibi şuan
Abi kullandığın sulu aküler miydi saf su ilavesi yapılan.Ya da normal otomobil aküsü gibi su konulmayanlardan mıydı?Benim merak ettiğim bu hangisi daha sağlıklı olur traktör için

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.