• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Antonio Carraro almayı düşüyorum çok şahane görünüyor

Katılım
04.08.2016
Mesajlar
12
Konum
izmir
Merhaba Selçuk Bey,

Biraz benim de inceleme fırsatım oldu Antonio Carraro'yu. Bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim size.

Bu firma uzun yıllardır sadece bahçe traktörü üreten bir firma. Bu yüzden bu konuda uzmanlaşmışlar.En başta yapısal olarak çok farklı bir traktör zaten. Tam bahçeye göre üretilmiş. Bursa fuarında Trx 7800 modelini incelemiştim. Bu traktörün koltuğu da dönüyor. Eğer yükleme ile işiniz varsa çok karlı, düşünün derim. Dal parçalama gibi işlemleri de koltuk sayesinde geri geri yapıyorsunuz. Bir de üzerinde Yanmar motor var bu traktörün inanılmaz az yakıtla çalışan bir motor. Japon malı.

Araziniz hakkında pek bilgi vermemişsiniz ama eğer engebeli ve yamaç bir araziyse kesinlikle bu traktörü almanızı öneririm. Çünkü Actio diye bir sistemleri var. Traktör göbek kısmında engebeye göre oynuyor. Yani dört tekerleğin yerden kesilmesi, askıda kalması imkansız bu traktörün. Yamaçlarda da yanlış hatırlamıyorsam yüzde 40 eğime kadar çalışılabiliyor.

http://www.antoniocarraro.com.tr/images/actio-salinimli-sase.jpg

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Merak ettiğiniz başka bir konu varsa yardımcı olmaya çalışırım.
 
Katılım
04.07.2017
Mesajlar
16
Konum
izmir
Yanmar Traktörler için satışlar başlamış arkadaşlar Otomotik vitesi olan son derece seri ve az yakan bir traktör olduğu söyleniyor. Ayrıca manevra yeteneğide çok çok iyiymiş. Bağlarda yandaki sıraya tek seferde giriş yapabiliyormuş. Son derece teknolojik ve kullanışı rahat bir traktör. Kabin içi gayet ferah ve görüş açısı gayet geniş. Hız sabitleme özellliğinden dolayı tarlada sürüş rahatlığı üst üzeydedir.
 
Katılım
08.01.2018
Mesajlar
4
Konum
istanbul
Antonio carraro işi bilene biçilmiş kaftan,zaten bi alan bir daha bırakmıyor.Evet fiyatlar pahalı doğal olarak ama kalite ucuza alınamaz o bir gerçek...

[video=youtube;BlCQMrTYWY8]https://www.youtube.com/watch?v=BlCQMrTYWY8[/video]
 


Üst Alt