• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Arka dingil yağ kaçırmış

diğer tarafta bu yağlanmadan yok ne yapmak lazım servis getir gerekeni yapalim diyor ama arkasının acilmasi kafamı karıştırdı

Şanzıman yağları damper çıkışlarından genelde eksiltir, yağ değişimlerinde yağını tamamlarsınız.Keçeyi değiştirmek için kovan sökülecek,uzun hikaye yarım günlük iş, düzgün toplanmazsa da baş ağrıtır.Eski traktörlerin bazılarında da olur, genelde kurcalanmaz.İyi çalışmalar.

Şanzıman yağları damper çıkışlarından genelde eksiltir, yağ değişimlerinde yağını tamamlarsınız.Keçeyi değiştirmek için kovan sökülecek,uzun hikaye yarım günlük iş, düzgün toplanmazsa da baş ağrıtır.Eski traktörlerin bazılarında da olur, genelde kurcalanmaz.İyi çalışmalar.
Kacak buyur mu acaba zamanla ? Garanti kapsamındayken yaptırmak mı mantıklı olur yoksa hiç elletmemek mi?

kaçan yağ ise bence garantiden sokturup değiştirtin cunku ilerde kendin masraf yaptırarak değiştirirsin. birde o yaglı kısmı silip bi daha olacakmı diye bakın isterseniz . bazı markalarda oraya gres te basılıyo sanırım yanlıs hatırlamıyorsam tabi kubotada gormedim

kaçan yağ ise bence garantiden sokturup değiştirtin cunku ilerde kendin masraf yaptırarak değiştirirsin. birde o yaglı kısmı silip bi daha olacakmı diye bakın isterseniz . bazı markalarda oraya gres te basılıyo sanırım yanlıs hatırlamıyorsam tabi kubotada gormedim
Silip temizleyip dediğiniz gibi acaba gres falan sürülmüş olabilir mı diye dusundum 4-5 saat yer sürdüm fotoğraf takı gibi durum oluşmadı ve içten parmagima yağ az geldi ama diğer tekerlekte hiç yok

O kısmı balata spreyle temizle iç kısımlara sık keçe toz toprak almıştır temizler kendini çalışmaya devam et kesmez çoğalırsa ozaman yapılacak şey belli zaten :)

Üst Alt