• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Arkadaşlar Ara işlere Koşacak uygun, kepçe Takılacak traktör tavsiye edermisinz

Ara işler için az yakan alış fiyatı çok olmayan yani mümkünse 60 bini geçmesin çift çeker bakımları yapılmak şartıyla aırzası nadir olan traktör arıyorum 80 hp ve üzeri olsun varmı böyle traktör 80 66 var ama onlarda abartılmış fiyatlara satılıyor ,90 bini bile gördüm sizlerin nacizane fikrinizi almak istiyorum

Same Lamborghını düşük modelleri uygun. Parça sıkıntısı olmicak bir bölgede iseniz düşünülebilir.

TD 85 az yakıp fazla aırza çıkarmaz umarım tarlaya gitmeyecek hafif işler için gider ot biçme vb

Kabinsiz düşünürseniz td80s modelleri var onlarda uygun fiyatlı

Ara işler için az yakan alış fiyatı çok olmayan yani mümkünse 60 bini geçmesin çift çeker bakımları yapılmak şartıyla aırzası nadir olan traktör arıyorum 80 hp ve üzeri olsun varmı böyle traktör 80 66 var ama onlarda abartılmış fiyatlara satılıyor ,90 bini bile gördüm sizlerin nacizane fikrinizi almak istiyorum
Ara iş kavramı her işletmeye göre değişir , mesela sizin ara işiniz benim ana isimdir. İhtiyaci iyi planlamak lazım.
Bizde 277 vardı ara işler için , çok memnun duk , yakitindan , esnekliginden ciftcekerleri 50-60 arasında alınır rahatça

hazır kepçelerin daha fazla yıprandiğini söylediler ve taktirdigim krpçede birkaç özellik isterim ve en önemlisi önüne değişik ekipmanlar takabilmeliyim

hazır kepçelerin daha fazla yıprandiğini söylediler ve taktirdigim krpçede birkaç özellik isterim ve en önemlisi önüne değişik ekipmanlar takabilmeliyim
Bir adet zetor alacaksın özkan makina dan fl 3000 kepçe takacak sın işini çözeceksin başka birşey arama
Zetora uyumlu birde şase vae benim orada onuda kullanırsın

Bir adet zetor alacaksın özkan makina dan fl 3000 kepçe takacak sın işini çözeceksin başka birşey arama
Zetora uyumlu birde şase vae benim orada onuda kullanırsın
Zetorun hakkından herkes gelemez ki Osman abi iki tip zetor kullanıcısı var ya lanet edip 3e 5e bakmadan elinden çıkarıyor yada biz gibi müdavimi oluyor

Üst Alt