• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Ayçiçek tohumu ıslandı

Abiler arkadaşlar bugün üzücü bişey geldi başıma akıl alıcam sizlerden .ay çiçek tohumlarım ıslandı bende açıp ince bir şekilde yaydım kurutmaya bıraktım ama çimlenme sorunu yaşarmıyım

Nasil islandi ki ben normalde ekmeden once kurt ilaclamasi yaparim o sekilde islanir artanida iyice kurutur koyarim gelecek sene denerim ekerim bu zamana kadar hic sikinti olmadi

Nasil islandi ki ben normalde ekmeden once kurt ilaclamasi yaparim o sekilde islanir artanida iyice kurutur koyarim gelecek sene denerim ekerim bu zamana kadar hic sikinti olmadi
Ya sular kesilmişti Çeşmede açık kalmış içeriyi su basmış tohumlarda yanındaydı geldiğimde resmen 3 tanesi resmen ıslanmıştı salakça bi durum da başıma geldi bugünkü sıcakta kurudu araştırdım birkaç Ziraatçı ile görüştüm onlarda emrio patlamadıysa sıkıntı olmaz diyorlar

Insanoglu kardesim hersey olabilir kendini suclama Allahin izniyle bise olmaz biter hayirli hasatlarini alirsin

Üst Alt