• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Ayçiçek yerlerini karıştırma

Değerli abilerim kardeşlerim havaların güzel gitmesinden toprak yellendi. Bende fırsat buldum karıştırdım, e malum otlar yeni yeni patlamaya başladı. Direk aysanlarla karıştırdım merdaneleri cikaricaktim ama sonra takması epey bi oyalıyo o yüzden merdaneleri sonuna kadar kaldırdım. Ekimden öncede tav iyi olursa mikseri deneyeceğim olmassa direk merdaneli Aysan çekeceğim

Bazı yerlerde yoldan tarlaya girerken bile zorluk çektim

Sınır düşmanlarıyla da başım belada (adam habire sınırı sürüyor)

Tarlaya girmesi bi dert çıkması bi dert

Ve son olarak hazırladığım video (gopro olmasada onun kadar bi çekim yaptim )
https://m.youtube.com/watch?v=DKLacJIyLP4

[video=youtube;DKLacJIyLP4]https://www.youtube.com/watch?v=DKLacJIyLP4[/video]

Güzel paylaşım Kerem. Kolay gelsin. Çekimler güzel olmuş. Sende bir Gopro al artık. Telefon düşerse müşerse yazık olur...:D Ayrıca Trakkulüp etiketlerini yapıştırmamışsın. O kadar dedim görcem hepinizin motorunda diye...:D

Kolay gelsin güzel paylaşım.bugun rüzgar bayağı şiddetli,çoğu yeri kurutur.bende yarından sonra ilk flamingo çekip arkadan gubre saçıp merdaneli aysan cekmeyi düşünüyorum.şuan tam tavı yok birkaç güne daha iyi olacak

güzel paylaşım olmuş lakin o çamurda aysan olmazdı .hata etmişssin. bu arada 398 çok güzel. ben hastayım bu motoların. almak istiyorum ama eli ayağı düzgün bi 398 neredeyse yeni traktör parası. güle güle kullan.

Kolay gelsin güzel paylaşım.bugun rüzgar bayağı şiddetli,çoğu yeri kurutur.bende yarından sonra ilk flamingo çekip arkadan gubre saçıp merdaneli aysan cekmeyi düşünüyorum.şuan tam tavı yok birkaç güne daha iyi olacak
Abi ben büyük ihtimal köküne vericem gübreyi bu Aysan çekiminden sonra yağmur yağarsa tekrar merdanesiz cekicem arkadan mikser çekmeyi düşünüyorum

Üst Alt