BENIM AV KÖPEKLERİ

VE SON OLARAK YASLI KURT

[size=14pt]AVDA UZERINE YOKTUR BUNLARIN TAVSAN UZERINE EGITIM ALMISTIR ILK 3 RESIMDEKILER TAVSANI CANLI OLARAK BILE YAKALIYOR ISININ EHLI OLDULAR ARTIK..AMA KORKUYORUM BİRİSİ CALACAK DİE....YAH.. cöö-*s[/size]

: BENIM AV KÖPEKLERİ

yaw barak bizim burlarda domuz için aw yapılır tawşan ı okadar iyi kovmaz bir tane wardı çaldılar awdayken ona çok üzüldüydüm domuz un izini görsün yeterki

ewet kuş köpeyi huylu köpekler de ise hiç ses olayı yok sessiz sessiz halledio ama bu sefer de aw nerde belli olmuo ses de olmuyınca zevki çıkmıo tabi köpeklerin domuz a gitmemesi şu olaydan kaynaklanıo--- eğer domuz yaralı olursa arkasındaki köpeği muhakkak sıkıştırıo ve ayakları altında ezio şahsen gözümle gördüm o olaydan dolayı köpekler domuz a gitmio öyle bi köpek wardı bizim domuz a gidiyodu yawruyken ondan sonra gitmedi tawşan a tilki ye gidio die bizde sattık çünkü bizim hedefimiz tawşan keklik değil yazın domuzlar çok zarar werdiği için domuz köpeği sadece yetiştirioruz çok domuz war bi hafta sonu yazın hepinizi awa bekliyorum

güzel köpekler,köpek gerçekten sadık bir dost.Anlatacağıma inanmayanlar olabilir ama tamamen gerçektir.
Zamanında bizim çiftlikten 7-8 tane buzağı kaybolur.Dedemin annesi köpeğe kızar sen nasıl köpeksin gitti hayvanlar diye,sonra köek gider,ertesi sabah buzağıları önüne katarak gelir.Harika bir köpekti o,resmi var bende ama çiftlikte onu da koyarım bulabilirsem..

Ynt: BENIM AV KÖPEKLERİ

ASARCIKLI link=topic=2504.msg41251#msg41251 date=1212308203' Alıntı:

BUNUN ESINI KURT BOGDU BAYA DARBE ALMIS SONRA ÖLDÜ YENI BI ENIK BULDUM ONU YETISTIRCEZ AMA BI KURT VURMAK FARZ OLDU DUKUZLU HAZIR

bence vurma derim hayvanların düşünme yapısı çok farklı bizimkiler gibi değil allah onlara sadece belirli bir kaç program yüklemiş yeme içme korunma hayatta kalma vs vs vs eğer size birebir zarar veriyorsa dadandıysa tamam ama eğer o kurt senin böyle düşündüğünü bilseydi zaten baştan yapmazdı bence büyük geçmiş olsun

4, resımdekı yaslı kurt dedıgım kpegıde davar kopeklerı bogmus sanırım olmus öss nedenıyle bana bısı duyurmadılar artık bırazdan koye gıtcem havadıslerı ogrencem artık ne olur bılmem olayı duydugumdan berı duramıyorum karısıcak asarcık

ÇağRı link=topic=2504.msg25121#msg25121 date=1207580862' Alıntı:
güzel köpekler,köpek gerçekten sadık bir dost.Anlatacağıma inanmayanlar olabilir ama tamamen gerçektir.
Zamanında bizim çiftlikten 7-8 tane buzağı kaybolur.Dedemin annesi köpeğe kızar sen nasıl köpeksin gitti hayvanlar diye,sonra köek gider,ertesi sabah buzağıları önüne katarak gelir.Harika bir köpekti o,resmi var bende ama çiftlikte onu da koyarım bulabilirsem..

bende bi olay duydum böle anlatayım
bizim köyde ekim ayında yağmurlu bi günde çoban koyunları almış çıkmış kıra bizim burda harman diye adlandırdığımız yoncaları kurutmak için kullandığımız düz bir ova var oradayken şimşekler çakmaya başlamış falan derken çobanın üstüne yıldırım düşmüş sabah dayım koyunları ağıldan çıkıp köye gelirken görmüş başlarında çoban yokmuş eve gelmiş geri koyunların başına gitmiş bakmış çoban yok aramış bağırmış falan çobandan ses yok sonra bizim çakalın olmadığını fark etmiş(çakal=en sevdiğim köpeğim)köpeği çağırmış oda gelmemiş sonra şüphelenmiş dayım neyse koyunları köye getirmiş bütün köylü aramaya çıkmışlar dağları tepeleri çobanı bulamamışlar sonra harman yerine gitmişler görmüşler çobanın cesedini bizim köpekte çobanın yanındaymış köpeğin gözlerinden yaş akıyomuş sonra o köpek 1 hafta bişi yememiş sonra düzelmiş ama o günden sonra hiç davara gitmedi. çok süper köpekti 7-8 kurt öldürmüşlüğü vardır. 3 sene önce kurtla boğuşurken boğazından yaralandı iyleşemedi öldü :(