BU CEP TELEFONUNUN TÜRKİYEDE TÜRKÇE YAZILIMI YOK DENİLİYOR SİZCE DOĞRUMU

arkadaşlar geçen yaz kardeşim amerikadan bana HTC 4G sprint modeli diye bir telefon getirdi telefonun kart takma yeri yok telefon ingilizce yazılımlı ne yaptıysak telefona ne kart takabildik nede türkçeye çevirebiliyoruz aslında tel çok güzel ama merkeze gittiğimde bayiler bu ne biçim tel. biz bundan anlamayız daha bu telefonun türkiyeye yazılımı gelmedi diyorlar bir arkadaşa verdik istanbul a gitti kendisi elektronik hastası ama oda düzelttirememiş ne yapayım telefon çöpe gidecek yoksa anlayan arkadaşlar varsa bilgilerdirsin lütfen.....!!!! SAYGILAR :)

Ynt: BU CEP TELEFONUNUN TÜRKİYEDE TÜRKÇE YAZILIMI YOK DENİLİYOR SİZCE DOĞRUMU

Amerıkada kı telefon fırmaları sım kartsız kendılere nı ozgu telefon satıyorlar yanı sadece kendı hatları calısıyor baska bır sekılde tolefonu kullanmakmumkun deyıl. ama wireless la ınternete gırmek ıcın kullana bılırsın.

erdal600 link=topic=53122.msg551888#msg551888 date=1330618679' Alıntı:
Amerıkada kı telefon fırmaları sım kartsız kendılere nı ozgu telefon satıyorlar yanı sadece kendı hatları calısıyor baska bır sekılde tolefonu kullanmakmumkun deyıl. ama wireless la ınternete gırmek ıcın kullana bılırsın.
sanırsam doğru söylüyorsun avrupadan gelenlerde aynen senin dediğini dediler bu tel. amerikada anlaşmalı hat sahiplerine veriliyormuş yani telefonda kart falan olmuyormuş dediler internet için kullanırım da ayarlarını da kimse beceremiyor böylesine garip bi tel.

steyr5454 link=topic=53122.msg551899#msg551899 date=1330619178' Alıntı:
sanırsam doğru söylüyorsun avrupadan gelenlerde aynen senin dediğini dediler bu tel. amerikada anlaşmalı hat sahiplerine veriliyormuş yani telefonda kart falan olmuyormuş dediler internet için kullanırım da ayarlarını da kimse beceremiyor böylesine garip bi tel.
eger uzerınde Window ısletım varsa bılgıbı wıfı ye baglancak yoksada settıngsten network veya wıfı ayarları olur oralardan yapman lazım gormedende bırsey dıyemıyorum sımdı

erdal600 link=topic=53122.msg551907#msg551907 date=1330619719' Alıntı:
steyr5454 link=topic=53122.msg551899#msg551899 date=1330619178' Alıntı:
eger uzerınde Window ısletım varsa bılgıbı wıfı ye baglancak yoksada settıngsten network veya wıfı ayarları olur oralardan yapman lazım gormedende bırsey dıyemıyorum sımdı
siz dedikden sonra baktım wifi ayarlarını açıyorum da uyarı veriyor sürekli ne dediğini bi anlasam ayar yapacam belkide :S