Case farmall 85carkadaşımda var, yakitindan ve cekisinden cok memnun. motor olarak son teknoloji. tek dezanataji buyuk kasa ve cok ağır degil. bu durum buyuk tarlalariniz varsa cok işi birden yapmada sorun olusturabilir. 600 kg gubre ve ilac pompasi takabilirsiniz ama daha fazlasi dik yerlerde motorun önünü kesebilir. yine buyuk tarlalarda 10 ton bugdayi motor gücü olarak ceksede, fiziksel yapisi olarak fazla yükü kontrol edemeyip bayir asagi toparlayabilir. orta bir traktor, kucuk traktor gibi kosturmaya da gelir, buyuk motorlari aratmadan pullukta çekebilir. 100-200 dekar arasi tarla icin tek traktor olarak yetebilir.
 

Yakıt çok iyi ve pratik.Beygire göre sal yeterli diyebiliriz ve ağırlık oldukça iyi 4400 kg.Ben öne tampo ve ek ağırlık aldım daha da güzel oldu.2.90 1500 kg merdaneli ağır tip rotovatörle çalışıyorum.Beygire göre kıyaslama yapmak gerekir 115 hp olsa kısa ve hafif derdik ama 85 hp traktör için ağır bile.Tavsiye ederim.
 

yapicam dedinmi her işi yaparsin, pakistanlilar ellerinde ne varsa onunla işlerini görmeye calisiyor ama her işin bir oluru vardir. agir ekipman jx 75 ile cok daha uygun olarak calisilir.
 

Benzer Konular

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt