• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

CASE-İH STX 500 QUADTRAC HERK RECORU

İŞTE CASENİN MEŞHUR HERK RECORU VİDEOSU
24 SAATTE 321 HEKTAR

[izlesene=432,344]<embed style='width: 425px;height: 353px;' type='application/x-shockwave-flash' src='http://xml.truveo.com/eb/i/3094473726/a/83ffa4d892c4e8dbfb0e9b611cc8250b/p/1' id='VideoPlayback' align='middle' quality='best' bgcolor='#ffffff' scale='noScale' salign='TL' FlashVars='playerMode=embedded'></embed>[/izlesene]​

Ynt: CASE-İH STX 500 QUADTRAC HERK RECORU

sağol salih adamlar hakkaten yapmış yapacağını bize güzel vidyo demek düşüyo.

NsL

mükemmle video salih emeğine sağlık adamlar hareket halinde bile ikmale deva ediyolar helal olsun +plus

sanırım , paletli traktörlerde QUADTRAC teknolojisinin , seri ve çekici özelliğini tam olarak anlatan video diye düşünüyorum... eline sağlık...

Cevap: Ynt: CASE-İH STX 500 QUADTRAC HERK RECORU

[video=youtube;N-G948LKaX4]https://www.youtube.com/watch?v=N-G948LKaX4[/video]

Yenisi dahada güzel olmuş.
Soldaki eski steyrin serilerinin devami steyr batinca case aldi. Sonra steyr case adinda bu devleri üretmeye devam etti. Şimdi yenilerde steyr diyede yazmiyor. Eskilerinde steyr kenarda yaziyordu. Sagdaki zaten quadrac efsanesinin kendisi. Arz ederim sayin hocam

Bu traktörleri çok seviyorum hem güçlü hemde çok sağlam makinalar.

[video=youtube;o9Ucwg04W_c]https://www.youtube.com/watch?v=o9Ucwg04W_c[/video]

Soldaki eski steyrin serilerinin devami steyr batinca case aldi. Sonra steyr case adinda bu devleri üretmeye devam etti. Şimdi yenilerde steyr diyede yazmiyor. Eskilerinde steyr kenarda yaziyordu. Sagdaki zaten quadrac efsanesinin kendisi. Arz ederim sayin hocam
Steyr değil o steiger. Yanlış olmasın. Case bu markayı bünyesine katarak ilk belden kırmalı traktörlerini üretti. Mahindranın Erkuntu satın aldığı gibi.

Steyr değil o steiger. Yanlış olmasın. Case bu markayı bünyesine katarak ilk belden kırmalı traktörlerini üretti. Mahindranın Erkuntu satın aldığı gibi.
Bahsettigimiz ayni marka üzerinde stiger yazdigini biliyorum forumda şimdi muhalif çıkar o steyr deil felan diye yazarlar diye steyr yazdim. Ilk kirma gövdeliyi steyr kendi yapmis ustelik bu insanlar siradan bir çiftçi iken kendi traktorlerini üreterek başlayıp komşuları da istedikten sonra üretimi artirip gelmişler batmalari ise kurucu 3 kardesin 2sinin kaza sonucu ölmesi ile şirket batmaya başlamış. Case alarak bir süre devam etirdi ancak Suan steyr silindi case üzerinde case ih international harvester steyr farmall gibi büyük eski firmalar suan case içinde ülkemizde amerikadaki gibi caseler yok maalesef

Bahsettigimiz ayni marka üzerinde stiger yazdigini biliyorum forumda şimdi muhalif çıkar o steyr deil felan diye yazarlar diye steyr yazdim. Ilk kirma gövdeliyi steyr kendi yapmis ustelik bu insanlar siradan bir çiftçi iken kendi traktorlerini üreterek başlayıp komşuları da istedikten sonra üretimi artirip gelmişler batmalari ise kurucu 3 kardesin 2sinin kaza sonucu ölmesi ile şirket batmaya başlamış. Case alarak bir süre devam etirdi ancak Suan steyr silindi case üzerinde case ih international harvester steyr farmall gibi büyük eski firmalar suan case içinde ülkemizde amerikadaki gibi caseler yok maalesef
Biz sabanla tarla sürerken adamlar belden kırma traktör üretmişler. Yıl 2017 Türkiye de 1 tane var. Bizim çiftçimiz Case John deere gibi amerikan ürünlerini beğenmez.

Üst Alt