Case JX115C FARMALL (pulluk performansı)

[video=youtube;1BTiyZoCh0s]https://www.youtube.com/watch?v=1BTiyZoCh0s[/video]

arkadaşlar traktörü acemiligimizde denedik pulluk hassasiyetini tam anlıyamamıştık o yuzden video biraz kısa pulluk alpler ayarlı 6 lı 12-14inçtir traktör yakıt deposu 115 litre birgün bu pullukla çalıştı case jx75pro le aynı yaktı resimlerini paylaşmıştım bu videoyu izleyip yorum atabilirsiniz.
şuan traktörün tekerler içerde pullukla uyum saglaması için dışarı almak lazım ve ekstra agırlık gerekmekte ön taraf ve arka tarafa bide traktör ilk geldiginde tekerler havasını 45 yapmışlar bizi mahvetti aşırı zıpladı ve patinaj attı :D ha bu arada vites 2 nin 2 kaplumbaga tarla biraz kurumuş pancar yeri

[video=youtube;1BTiyZoCh0s]https://www.youtube.com/watch?v=1BTiyZoCh0s[/video]

arkadaşlar traktörü acemiligimizde denedik pulluk hassasiyetini tam anlıyamamıştık o yuzden video biraz kısa pulluk alpler ayarlı 6 lı 12-14inçtir traktör yakıt deposu 115 litre birgün bu pullukla çalıştı case jx75pro le aynı yaktı resimlerini paylaşmıştım bu videoyu izleyip yorum atabilirsiniz.
şuan traktörün tekerler içerde pullukla uyum saglaması için dışarı almak lazım ve ekstra agırlık gerekmekte ön taraf ve arka tarafa bide traktör ilk geldiginde tekerler havasını 45 yapmışlar bizi mahvetti aşırı zıpladı ve patinaj attı :D ha bu arada vites 2 nin 2 kaplumbaga tarla biraz kurumuş pancar yeri

Bu şartlarda 1000 metre karede ne yakıyor şartlar ağır gıbı

Bu şartlarda 1000 metre karede ne yakıyor şartlar ağır gıbı
yani şuan yakıtı deneme fırsatımız olmadı ancak bizim burda genelde tarla hep böyle sürülür bizim kumsal tarlamız az o yuzden traktör biraz sıkışır tahmini 2 litre yakacanı düşünüom dekarda ama işte 6 lı pulluk iş genişligi işin içerisine girince deger düşermi artarmı bilemiyoruz ilk defa 6 lı pulluk denedik eger düşerse o yuzden net bi bilgi veremicem kusura bakmayın

Hayırlı olsun güle güle kullanın.farmall c teknolojisi ideal traktor vites sayılırı oldukça iyi.diğer arazileriniz sertmi bilemiyorum ams videoda 6 lılarda bayağı tutmuş motoru 5 li bir pullukla daha rahat randımanlı işçilik yapar gibime geliyor

yani şuan yakıtı deneme fırsatımız olmadı ancak bizim burda genelde tarla hep böyle sürülür bizim kumsal tarlamız az o yuzden traktör biraz sıkışır tahmini 2 litre yakacanı düşünüom dekarda ama işte 6 lı pulluk iş genişligi işin içerisine girince deger düşermi artarmı bilemiyoruz ilk defa 6 lı pulluk denedik eger düşerse o yuzden net bi bilgi veremicem kusura bakmayın

merhaba ben 5li 12no ile 2nin 3ü kaplumbağada yaklaşık 1600 1700 gazda 2,8 litre civarı yakmıştım
ama daha sonra sürdüğüm tarlada 2000 e yakın kullandaım tam ölçmedim ama 3 litreyi geçmiş olabilir
ancak 600 700 saatten sonra yakıt ciddi düşüyor dediler

Bunların önunu agırlastırmak için ön tamponun agırliklarını tamamlayıp birde ön lastiklere antifrizli su koyuyarlarmış nispeten önü agırlasıyormuş.

dogrudur ama o kadarına gerek oldugunu zannetmiyorum öne 2 tane agırlıkla arkaya teker başı 2 agırlıkla sorunu çözcemizi düşünüyoruz facebookda bi resimde gördüm ön jant dış tarfına agırlık takılmış erkunt gibi çok hoşuma gitti onu araştırıyorum