CASE JX65C pullukta

15.11.2013
2,809
1,794
30
Tokat

herkese hayırlı günler hayırlı işler trakkulup ailesi
baharda ekilecek arpa yerlerini sürmeye devame diyorum bu tarla 42 dönüm tek parça engebeli bi yer sürümde çamurda oldu ortalama 2.5 litre yaktı pulluk 4-11 ünlü
[video=youtube;yPbgjNHxc9o]https://www.youtube.com/watch?v=yPbgjNHxc9o[/video]

Toprak iyimiş motor kaç saatte ? Bizimki alpler de ortalama 2 2.5 yakıyo ve daha 450 saatte rodaj bitmedi
motor 2700 saatte rodaj biterse dahada azalır tavlı bahar sürümlerinde 1.5 u geçmez ustam

cok saol ismayil abi
Maaşallah kolay gelsin bereketli olsun Mehmet abi
saol sefa teşekürler :)
Kolay gelsin masallah pulluğa taşı siz mi koydunuz? Ünlü pulluk hafif olur batma sorunu olur alpler olsa hiç gerek kalmaz ağırlığa 😊
cok saol mahmut esasında taşı yonca tarlasını sürerken koymuş cıkaramadım öyle kaldı :D

Kolay gelsin bereketli olsun. Tav biraz ağırmıs. Pulluk tutmuş. Imkan ve iklim elverseydi de bir kaç gün sonra sursen daha iyi olurdu.
cok teşekkür ederim evet baya ağırdı gecen sene kıştan süremedik nem kaybı baya belli etmişti kendini neolursa olsun kıştan önce sürmeye calısıyoruz
Kolay gelsin nadasın kavuştuğu yerde sürüm derinliğini azaltırsanız tarlanın ortasında çukur oluşmaz...
çok saol ahmet tavsiyeni uygulayacağım

Kolay gelsin pulluk çamur tuttuğundan çok yakar. Baharda yulaf yeri aktarırken böyleydi mazotu sömürdü.
cok saol yaşar abi baya frk ettiriyo gerçekten

Mehmet masallah tav agir olsa da sürüm güzel olmuş Allah bereketli bir hasat nasip etsin
çok teşekkür ederim oğuzhan abi Allah tüm çifçilerin emeğini boşa çıkarmasın inşallah
Kolay gelsin Mehmet birazdaha beklesen tav daha iyi olmazmıydı
coj teşekkürler abi bidaha yağarsa hiç süremeyiz dedik valla
Güzel paylaşım kolay gelsin
saolasın mehmet abi
Kolay gelsin pulluk motorla tam uyumlu olmuş jxc de çok yakışıklı makine..
çok teşekkürler gürcan Allah sanada gönlüne göre versin inşallah
tarla biraz yaşmış bi iki gün daha bekleseydin güzel olurdu ama bu tavda 2,5 lt gayet normal
doğru abi hafta içi yağış var bir an önce bitirseydik yakıtı görmüyoruz artık

Kolay gesin mehmet kardesim. 2.5 litre biraz cok yakmis jxc nin yakit tuketiminin ustunde biraz 1.5 ile 2 litre. Standartlari bunlar. Petrol ofisinin yakiti kullaniyosun galiba. PO nun yakitini pek sevmiyor iveco motor cok.ince geliyor galiba yakit tuketimini cok artiriyor

Bence biraz fazla yakıyor oda ağır tavdan kaynaklı olsa gerek 2 yi geçmemesi lazım 1.5 - 2 arası normal sürüm yakıt değeri
aynen haklısın emrah abi birde fotoğraflarda pek blli olmamış ama baya bi engebe var yokuş yukarı yerler değerleri değiştiriyor

Kolay gesin mehmet kardesim. 2.5 litre biraz cok yakmis jxc nin yakit tuketiminin ustunde biraz 1.5 ile 2 litre. Standartlari bunlar. Petrol ofisinin yakiti kullaniyosun galiba. PO nun yakitini pek sevmiyor iveco motor cok.ince geliyor galiba yakit tuketimini cok artiriyor
çok saol hamdi abi ben yakıt yönünden tarktöre cok suç bulmuyorum acıkcası pek belli olamsada ayakkabı bile çamur tutuyodu arka teker bazen iç tarafa sürtüyodu çamur doldugundan o derece :) ben sürebildiğime sevindim acıkcası :D

Fanatik jxc kullanıcıları bu yakıt değerine ne yorum yapacak acaba merak içerisindeyim..
sende görüyorsun en zor şartlarda 2.5 civarı yaktı diğer bi markada olsa bundan aşşa yakacagını sanmıyorum