Case jxc lift o-matic yeri hakkında?

Arkadaşlar malum jxc serisi lift o-matik yeri sıkıntılı bazen kızıyorum ve tarlada hidroliği derinlik ayarıyla indirip kaldırıyorum. Aklımda olan şu düğmeyi kuyruk mili kolunun yan tarafına alsak ne olur 2013 veya 2014 modellerde bahsetiyim yerde. Ben bahsi geçen yere alacaktım halat kısa geliyor halat bulup taksam nasıl olur kasıntı falan yaparmı? Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: megahakan
Halat kablonun içinden gidiyor, ekstra kasma vb. Bişey olmaz.
Bizim Td nin halat koptu, geceydi, evden mobyletin fren teli alıp yapmiştim. Dış kablo sağlamdı, sana dış kablo ve tel lâzım sadece.
Orjinal halatın uzunluğu tam ölçü oluyor ayar gerekmiyor, diğer türlü 3-4 deneme yanilma ile ideal ölçüyü ayarlayabilirsin.

Hem yeri ters hemde sert hidrolik valf lerin boş olan gözünede alına bilir ve ya lineer motorla mandala bağlantı yapılsa bir düzenekle tabi mandalı tutan diğer mandalı da iptal etmeli bu düzeneğide ardaki bosluğa gizlemeli bir düğme çamurluğa bir düğmede içerde uygun bir yere koymalı herhangi bir arızada da eski haline tarlada bile dönüştürebilmeli

Halat kablonun içinden gidiyor, ekstra kasma vb. Bişey olmaz.
Bizim Td nin halat koptu, geceydi, evden mobyletin fren teli alıp yapmiştim. Dış kablo sağlamdı, sana dış kablo ve tel lâzım sadece.
Orjinal halatın uzunluğu tam ölçü oluyor ayar gerekmiyor, diğer türlü 3-4 deneme yanilma ile ideal ölçüyü ayarlayabilirsin.

Kasıntı yapar dediğimden kasıt düğme yanda olanın halat girişi ön taraftan diye biliyorum bizimkiler arkadan girişli boyu uzarsa kasarmı acaba?halat iç/dış olarak bisikletinki olur bi ucu kurşunlu zaten diğer ucada klemens takılır

Elektrikli olanlarda sigorta attırıyor diye şikayet oluyor, çamurlu, tozlu, sulu ortamda çalışanlar var.

Temsil yanlış anlaşılmasın IMG-20171217-WA0005.jpg

Parayı bulursak 1 tık üst segmente geçicez.yok önü hafif yok liftomatik koltuk altında yok vites buçuk istiyor.yok yardımcı piston.bunları hazır halde üzerinde gelen modelleri seçicez.fabrikadaki mühendislerin yapması gerekenleri bizmi düşüneceğiz beyaa.

Boş modeli piyasaya sürüp gelen istekleri değendiriyorlar bunlar eksikleri tamamlayana kadar diğer markalar dahada öne gidiyor yine geride kalıyoruz. Buçuk büyük eksiklik. Bayiye üste 10.000 verim 85 c ile değişek diyorumda cevap vermiyor :) Bi Mf 5430'da fena olmazdı sabah sabah iyi hayal kurdum demi? :)

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Boş modeli piyasaya sürüp gelen istekleri değendiriyorlar bunlar eksikleri tamamlayana kadar diğer markalar dahada öne gidiyor yine geride kalıyoruz. Buçuk büyük eksiklik. Bayiye üste 10.000 verim 85 c ile değişek diyorumda cevap vermiyor :) Bi Mf 5430'da fena olmazdı sabah sabah iyi hayal kurdum demi? :)

Çok acele etmeyiniz, yeni sezona 85C istedik, bakalım ne yapacaklar.