• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Claas 330cx Fimaks çiftsıra 2018 sezonundan kalanlar

Sefaart

Yeni Üye
Abi kolay gelsin küçük bi sorum olacaktı. Bende bu claaslara çok meraklı bi okadarda hevesliyim temiz ikinci el axos 320 veya 330 almayı düşünüyorum bizim işimizde dağ işide var ova işide var bana biraz tecrübelerine dayanarak bilgi verebilirmisin yakıt olsun arıza parça vs vs
Teşekkür ederim

YUSUFYAVRUM

Trakkolik Üye
Abi kolay gelsin küçük bi sorum olacaktı. Bende bu claaslara çok meraklı bi okadarda hevesliyim temiz ikinci el axos 320 veya 330 almayı düşünüyorum bizim işimizde dağ işide var ova işide var bana biraz tecrübelerine dayanarak bilgi verebilirmisin yakıt olsun arıza parça vs vs
Teşekkür ederim
Ben 3 yıldır kullanıyorum çokta memnunum yakıt çekiş konfor yönünde sınıfında 1 numara bence şimdiye ben büyük arıza yaşamadım 2200 saat oldu yağ bakımından başka bi bakım yaptırmadım sadece 750 saatte pompa enjektör ayarı yaptırdım yakıt düştü ve biraz kesilme vardı oda kalmadı bulunduğunuz ilde veya size yakın biryerde servis varsa alın derim traktör çok iyi ama servis olmassa en ufak bi elektrik arızasını dahi yapamıyorlar her tarafı soket sigorta

mehmetmanisa

Aktif Üye
hayırlı işler video paylaşımı için teşekkürler. siz makinayı sadece kendi arazileriniz için mi kullanıyorsunuz yoksa etrafa işe mi gidiyorsunuz ?

YUSUFTUYLUOGLU

Trakkolik Üye
Kolay gelsin yusuf.
Claas eşsiz bir konfor ve sağlamlıkta imal edilmiş.
Arıza ve servis pek claas'a yakışan kelimeler değil tabi.
Bazen satmaya kalksamda kıyamıyorum.
O bir başka yawww pehhhh

Üst Alt