• Haftanın Videoları:
    Eskiden Çiftçilik Nasıldı? | Kudret Amcamız Tecrübelerini Anlatıyor. İzlemek için tıklayınız.
    Her Yerde Biçerdöver Kullanılmıyor | Atla Sap Toplamak, Patozla Harman Yapmak. İzlemek için tıklayınız.
    Küçük Operatör Erkunt ve Kepçeyi Güzel Kullanıyor. İzlemek için tıklayınız.

Çocuk ve Bebek Odaları İçin Tavsiye Edilen Klima Modelleri trakkulup.net

Katılım
16.05.2017
Mesajlar
3
Konum
İstanbul - bakırköyÇocuk ve Bebek Odaları İçin Tavsiye Edilen Klima Modelleri

Çoğu insan klimanın hastalıklara neden olduğu önyargısı taşıyarak çocukların ve bebeklerin bulundukları ortamda klima kullanmazlar. Şunu belirtmek gerekir ki; klima hasta etmez, klimanın içindeki bakteri ve mikroplar hastalığa neden olurlar. Çocuk odası için klima Bu tehlike de klimaların filtrelerinin düzenli şekilde temizlenmesi ve cihazın bakımının aksatılmaması ile ortadan kaldırılır. Dolayısıyla çocuk odası için klima kullanmak zararlı değildir.

Bebek odası için klima alınırken mekan özelliklerinin yanında odada bebeğinizin kalacağını keşif ekiplerine ya da satış danışmanlarına belirttiğinizde sizlere çocuk odası klimaları önerisi yapacaklardır. Bebekleriniz ve çocuklarınızın sağlığı için 12binlik klima ihtiyacı olan mekana 9binlik klima önererek mekanın daha yavaş iklimlenmesini sağlayabilirler. Bunlara ek olarak klima soğutma konumunda, yüksek derecede ve düşük fan ayarında çalıştırılabilir.

Bebek ve Çocuk Odaları İçin En Çok Tercih Edilen Klimalar

Çocuk odası için klima alacak olanlar A sınıfı inverter klimaları ilk sıraya koymalılar. Klasik on off klimalardan daha dengeli iklimlendirme yapan inverter klimalar çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmayacaktır.
Bebek odası için klima seçerken ayrıca üfleme ağzı geniş, dolayısı ile odayı yavaş yavaş iklimlendiren, sert hava akışı yapmayacak klima modelleri önerilir. Bebek odası ve çocuk odası klimaları olarak en çok tercih edilenler:

Mitsubishi klimalar ile ilgili blog sayfasını ziyaret ederek faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çocuk ve Bebek Odası Klima Fiyatları

Çocuk odası için klima alırken fiyatlarını da göz önünde bulundurmak gerekiyor elbette. Ancak çocuklarımızın klimanın zararlarından korunması için fiyattan önce kaliteye önem vermemiz gerekiyor. En iyi klima markasını ve modeli tercih ederek klima kullanımını güvenli hale getirebiliriz.
Bebek odası klima fiyatları; keşif sonrası belirlenen kapasiteye, klimanın A sınıfı olup olmamasına, odanın metrekaresine, bulunduğu bölgeye, odada olacak kişi sayısına göre değişmektedir.
Bebek için hangi klima alınmalı konusunda kararınızı keşif uzmanları ve klima teknisyenleriyle birlikte vermeniz gerekmektedir.Bebek Odası İçin Klima Kullanımında Birkaç Öneri

Çocuk odası klimaları satın alınırken ne kadar dikkatliyseniz klimaları kullanırken de bir o kadar dikkatli olmalısınız. Bebek odası için klima kullanımı sırasında:
• Klima havasını direkt bebeğinizin üzerine vermeyiniz.
• Nem alma modunu sık sık kullanarak çocuklarınızın mekandaki kuru havadan rahatsız olmasının önüne geçmelisiniz.
• Bebek odası klimaları çalıştıktan sonra odayı havalandırmayı ihmal etmeyin.
• Çocuk odası klimaları için düzenli bakım hizmeti alın. Filtrelerinizi temizletin.
Bebek için hangi klima alınmalı konusunda uzman destek ararsanız yetkili servis merkezlerini arayabilirsiniz. Çocuk odası için klima tercihinizi daha sağlıklı yapmış olursunuz.

Kaynak: www.mitsubishiklima.com.tr/cocuk-odasi-icin-klima
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt