• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Deutz restorasyon çalışmam

Kendi traktörümün yanına ilave olarak aldığım mekanik aksamı iyi kaportası kötü traktörümü elimden geldiğince orjinale çevirmeye çalıştım.
Deutz bizde babadan oğla bir sevda
Umarım beğenirsiniz video hazırlama biraz amatörce oldu elimdeki programı tam bilmediğim için
https://youtu.be/HAJMNmERESs

Gerçekten Güzel İş Olmuş
Paylaşım İçin Ellerine, Emeğine Sağlık.
Bende Traktörü Temiz Kullanmayı Seviyorum.

Gerçekten Güzel İş Olmuş
Paylaşım İçin Ellerine, Emeğine Sağlık.
Bende Traktörü Temiz Kullanmayı Seviyorum.
İlk halini aldığım zaman sokağa çıkarmadım zaten içine sinecek önce insanın biraz emek uğraşıyla güzel oldu ışık sistemi park stop ön farlar orjinaliyle değişti böyle daha sağlıklı

Gerçekten güzel olmuş. Elinize sağlık. Yapmak isteyenlere örnek bir konu olacaktır. Ertaç' ta kaçırmış programda bir bölüm çıkardı...

Gerçekten güzel olmuş. Elinize sağlık. Yapmak isteyenlere örnek bir konu olacaktır. Ertaç' ta kaçırmış programda bir bölüm çıkardı...
Bunu yeni aldım kötü halde idi gördüğünüz üzere 79 senesinde sıfır olarak alınmış faal olarak kullandığım arka fonda çıkan traktörümü de yaza bu şekilde elden geçireceğim aslında kaçan bişey yok bende deutz bitmez hastalık bu iş senin class sevdan gibi

Tebrikler harika olmuş.
Elinize sağlık.
Bundan bende kullandım tadına doyamadım.
Belki birgün yine buluşuruz onunla :)

Üst Alt