dijital hız göstergeli erkunt nimet ilk deneme..

Ynt: dijital hız göstergeli erkunt nimet ilk deneme..

emeğine sağlık çok güzel olmuş kendinizmi yaptınız yoksa işten anyalan birimi yaptı bence traktörede hız göstergesi gerekli...

eline sağlık güzel olmuş, zf şanzumanlı ise 2400 d/dak da çift çekerde 43 km yapar tek çekerde 41 km ben gps ile denedim grin-*-s grin-*-s grin-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s

vale link=topic=53075.msg551275#msg551275 date=1330531920' Alıntı:
eline sağlık faydalı paylaşım olmuş .aslında bu göstergelerden her traktörde olması lazım
aynen bencede gerekli aycan abi
avrupa traktörlerde orjinal kadranlı var ama bizim traktörler zaten 45 km yi geçmediği için radara da girmeyeceğinden gerek duymuyorlar

fenot mesala normal olarak 50 ila 60 km yapıyor onda gerekli yoksa radara girersin zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s traktörle radara girmek zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

şerefli1 link=topic=53075.msg551289#msg551289 date=1330532382' Alıntı:
aynen bencede gerekli aycan abi
avrupa traktörlerde orjinal kadranlı var ama bizim traktörler zaten 45 km yi geçmediği için radara da girmeyeceğinden gerek duymuyorlar

fenot mesala normal olarak 50 ila 60 km yapıyor onda gerekli yoksa radara girersin zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s traktörle radara girmek zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
ben girdim benin 8066 la 41km jandarmanın dedim senin radarın bozuk komutanım cidd*-*-* oda sen şu faturayı bi imzala bi bakayım dedi slk-*-s
130 tl..

R.çiftçi link=topic=53075.msg551311#msg551311 date=1330533661' Alıntı:
Paylaşım için teşekkür ederim, her traktöre uyarlanabilirmi ve nereden temin ettin?
her traktore uyar.ama traktor ıcın yapılmadıgından montajı el becerıne kalmıs.ii sekılde montaladıktan sonra teker capını alete gırdıkten sonra olay tamam.ayrıca metre olarak nekadar yol yaptıgınıda gosterıyo.90 tlye konyadan aldım.