Erberk'i şok eden suçlama

Katılım
05.03.2008
Mesajlar
4,407
Konum
İstanbul

Neşe Erberk şoktaAvrupa Güzeli Neşe Erberk ' in eşi Ayk Gurdikyan ' a sahtecilik suçlaması. Alman AGCO ' nun ürettiği FENDT marka traktörlerin Türkiye distribütörlüğünü aldığını duyuran Gürdikyan ' ın sahte belgelerle onay aldığı ortaya çıktı. Gerçek distribütör suç duyurusunda bulundu.

***Türkiye eski güzeli Neşe Erberk ' in eşi hakkında sahtecilik suçundan dava açıldı.

Önce izin verildi
Sosyete 'sahte distributor' şoku yaşıyor 1983 yılında Türkiye Güzeli, 1984 yılında ise Avrupa Güzeli seçilen, Erberk mankenlik ajansının sahibi Neşe Erberk ' in kocası Ayk Gurdikyan hakkında sahtecilik davası açıldı. Almanya ' nın en büyük traktör fabrikalarından AGCO ' nun Türkiye distribütörlüğünü aldığını duyuran Gurdikyan ' ın sahte belgelerle Sanayi Bakanlığı ' na kendisini distribütör olarak tanıttığı ortaya çıktı.

Belgeler iptal
Gerçek distribütörün şikayeti üzerine, Gurdikyan ' ın Bakanlıktan aldığı belgeler iptal edildi. Gurdikyan ' ın sahte belgeler hazırlayarak Sanayi Bakanlığı ' ndan onay belgesi aldığı ortaya çıktı. Bakanlık, belgeleri iptal ederken gerçek distribütör Kutlucan Firması da Ankara Adliyesi ' ne Ayk Gurdikyan hakkında suç duyurusunda bulunarak, 'sahtecilik' ve 'haksız kazanç sağlama' suçlarından yargılanmasını istedi. Alıntıdır
 
Katılım
22.01.2008
Mesajlar
2,484
Konum
Osmaniye

Ynt: Erberk'i şok eden suçlama

way bee kutlucan iyetmiş....bide 1 2 milyon dolar tazminat alsaymış
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt