• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Eski Zirai Donatım Römorka Evde Yeni Kasa Yapımı

Romork tamir icin uygun kaliteli
Pres sac tercih etseydiniz kapakları
Pres sacı 2mm kalınlıkta yapıyorlar ve kg fiyatı 3 TL. Bu sac 3mm kalınlıkta ve fiyatı 2 TLden aldım. Ayrıca iç kısmında büküm olmaması yaş hayvan gübresi taşırken çok kolaylık sağlıyor. Bir de bu işlem köyde bir spiral taşı ve bir kaynak makinesi ile yapıldı. Bükümlü sacı birleştirmek köyde ağaç altında böyle amatörce birleştirmek çok daha zor. Tavsiye için çok teşekkürler.

Maşallah . hayırlı olsun güzel olmuş. Daha önce sizinki gibi yapan sitemiz üyelerinden bi arkadaş ,eski kapak tahta olan kısmı cıkarıp aynı cerceve icine kaynatıp yapmıştı sizde öyle yapsanız maliyet biraz daha düşerdi

Maşallah . hayırlı olsun güzel olmuş. Daha önce sizinki gibi yapan sitemiz üyelerinden bi arkadaş ,eski kapak tahta olan kısmı cıkarıp aynı cerceve icine kaynatıp yapmıştı sizde öyle yapsanız maliyet biraz daha düşerdi
Malesef özellikle ön ve arka kapaktaki birçok bölge çürümüş, tuttuğum yer elimde kaldı. Birde profiller 3mm olunca daha mukavemetli oldu.

Çift sürmeye gittim bir iki defa döndüm sonra tekerlek arasına tad sıkıştı sandım sesi umursamadım sonra baktım tekerden geliyor zaten yeni almıştım umarim cok masraf acmaz 65-46 fiat bilgisi olan var mı

Usta merhaba fotograflari gorunce sorayım dedim. Şimdi çok defa tır kullandım onlarda geri geri gelirken sağa gitmek icin sola, sola gitmek icin sağa kırıyoruz direksiyonu. Geçen bu sizin romorkunuzden kullanmam gerekti geri geri gelemedim. Bunun takdiği nedir anlatirmisiniz

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Usta merhaba fotograflari gorunce sorayım dedim. Şimdi çok defa tır kullandım onlarda geri geri gelirken sağa gitmek icin sola, sola gitmek icin sağa kırıyoruz direksiyonu. Geçen bu sizin romorkunuzden kullanmam gerekti geri geri gelemedim. Bunun takdiği nedir anlatirmisiniz

bizim uyguladığımız yöntem 4 tekerli romorkü traktörün önüne takmak önüne takınca sağa dönerseniz romork sağa sola dönerseniz romork sola döner 1 takviyede yanaştırmanızı ve önüne takılıyken geri geri giderken bir yerden döneceğinizde geniş almadan dönmenizi öneririm zaten öncelikle ok tekerin ters yönüne gidip bir anda kıvrılıyor

bizim uyguladığımız yöntem 4 tekerli romorkü traktörün önüne takmak önüne takınca sağa dönerseniz romork sağa sola dönerseniz romork sola döner 1 takviyede yanaştırmanızı ve önüne takılıyken geri geri giderken bir yerden döneceğinizde geniş almadan dönmenizi öneririm zaten öncelikle ok tekerin ters yönüne gidip bir anda kıvrılıyor
Sagol usta ama harbiden bu tur dorselerle geri geri gelinmiyor gerçekten cok usta olmak lazım tır tipi romorklarla gelinir de bunlar sıkıntı. Bilgi icin tesekurler

Üst Alt