• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Fend 103 nasıldır

S.aleykküm
fend 103 kuyruk mili gücü ve hararet yönünden nasıl bir traktör kullanan bilen abilerim kardeşlerim varmı

1976 ve 77 modelleri tutulur dik depolu model olarak bilinir.çok sağlam bir traktördür.3 silindir.56 hp civarında güce sahiptir.yakıtı koklar. mekanik buçukludur.pratiktir.2 14 no pulluk çeker.3 lü 9 no çeker.yedek parçası trakya ve eskişehir bölgesinde bulunur.temizi denk gelirse al kaçırma 10 12 binlira civarı bulunur.

Ekli dosyalar

1976 ve 77 modelleri tutulur dik depolu model olarak bilinir.çok sağlam bir traktördür.3 silindir.56 hp civarında güce sahiptir.yakıtı koklar. mekanik buçukludur.pratiktir.2 14 no pulluk çeker.3 lü 9 no çeker.yedek parçası trakya ve eskişehir bölgesinde bulunur.temizi denk gelirse al kaçırma 10 12 binlira civarı bulunur.
abi komşumuz satıyor evraksız 4 bin tl almakta kararsızız :)

abi komşumuz satıyor evraksız 4 bin tl almakta kararsızız :)
komşudaysa tak bi pulluk bi dene şimdi burada biz yere göğe sığdıramayız senin hiç hoşuna gitmez.
deneme yaparsan birde video çeksen hoş olur.
bir ara internette okuduğum yorumlara dayanarak almayı istedim ucuz güçlü diye ama bizim bölgede tamiri pek mümkün görünmüyor vazgeçtim.
turbomatik diye bir özellikten bahsediliyor yükte rampa çıkarken boşta olsa bile geri kaçırmıyormuş o özellik kapatılıp açılıyormu hep merak ettim.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İşbora parçası bulunuyorsa eminimki FENDT parçası da bulunur.komşunun traktörü foto çekip paylaş burdan azda olsa fikir verelim.komşu nezaman almış.ve satma sebebi ne?

bizim ilçede hiç yok desem yeridi.
almaya niyetlendiğimde bir kaç tamirciye sordum ben uğraşmam dediler.
Trakyada eskişehirde polatlıda galeri önlerinde gördüm.
eskişehirde anayola yakın 106 ile sürüm yapan birini gördüm durup bi 10dk izlemiştim.
şimdilik benim traktör değiştirme durumum yok bir ara öyle niyetlenmiştim.
arkadaşlarda fazladan diyebileceğim ara iş traktörü olarak kullandıklarıyla benimkine ağır gelen işleri yapıyorum.
ama 103 yada 106 bunlardan bir defada olsa kullanıp denemek isterim.
merak ettiğim bir traktör

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Üst Alt