fiat 54 junior

Abiler ustalar fiat 54c junior almak istiyorum
Çekim olsun yakıt tüketimi olsun saglamlamlik bakımından bilgi almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim TEŞEKKÜR LER.....

Abiler ustalar fiat 54c junior almak istiyorum
Çekim olsun yakıt tüketimi olsun saglamlamlik bakımından bilgi almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim TEŞEKKÜR LER.....

Bizde 1997 modeli vardı Taş gibi bi makinaydı ufak tefek arzalar dışında tamirciye gitmezdik
Tt 55 fiat 480 e göre yakıt düşük tü
Seni yanlış yönlendirmek istemem ama beygir gücü senin ihtiyaclarını görüyosa temizini bulabilirsen güzel traktör.

Merhabalar.
Yolda fazla yakar derler 1500-2000 deviri geçince tabi bahçede az yaktığı aşikar.
İki çeşit motoru vardı sanırım iveco ve Bosch.
Bosch motor 2000 model üstü diye biliyorum.
Zaten üretim 2004 te bitti.
Parçası bol sağlam traktörler.
Bizim bu taraflarda 135 yada 240'ı satan 54-c junior alır.
Meyveciyiz bizde.
Geçen arkadaşımın babası aldı.
1800 saatte 2002 model 37 000₺ e aldılar.
Arazi durumunuzu yapacağınız işleri söylerseniz daha çok yardımcı olabiliriz sanırım.
Şimdiden hayırlı olsun. :)

Merhabalar.
Yolda fazla yakar derler 1500-2000 deviri geçince tabi bahçede az yaktığı aşikar.
İki çeşit motoru vardı sanırım iveco ve Bosch.
Bosch motor 2000 model üstü diye biliyorum.
Zaten üretim 2004 te bitti.
Parçası bol sağlam traktörler.
Bizim bu taraflarda 135 yada 240'ı satan 54-c junior alır.
Meyveciyiz bizde.
Geçen arkadaşımın babası aldı.
1800 saatte 2002 model 37 000₺ e aldılar.
Arazi durumunuzu yapacağınız işleri söylerseniz daha çok yardımcı olabiliriz sanırım.
Şimdiden hayırlı olsun. :)

5 6 donum elma var sadece bag bahce isleri az biseyde kuru tarım isi fazla birsey yok

Bosch motor yoktur. Bosch pompa ve lucas cav pompa vardir lucas olani canli gaz yer az yakar cekisi daha tatlidir bosch fazla yakar ve seri devirli olur genelde 40 kmh olanlarinda bulunur. 2002ve uzerilerinde bosch pompa bulunur alt modellerdede tek tük de olsa cikar. 97 model ve 2001 model kahve renk govde piyasada daha hesapli bulunur tutulan modellerindendir gri gövde bosch pompalari pahali olsada ben bi fiatci olarak begenmiyorum gri gövde olup lucas pompaysa gene sıkınti yok en sorunsuz en pratik ufak traktördür 54C yakiti yolda yakar bos gezmeyi sevmez yuklu yada ıs yaparken yakiti cok caziptir. Kesinlikle tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Reşat