Ford Motor Güçleri

Arkadaşlar ilanlara bakıyorum ama şu motor güçlerini bir türlü çözemedim.

Ford 5000 ' e 70 - 50 - 68 HP
Ford 3000 ' e 50 - 53 - 45 HP
Ford 3600 ' e 50 - 37 - 55 Hp
Ford 6600 ' e 80 - 66 HP

Bunlar sürekli değişiyor. Mesela ford 3600 ' e kimisi 50 hp yazmış, kimisi 55 hp yazmış, kimisi de 36 hp yazmış. Bunların doğrusu nedir?

Ynt: Ford Motor Güçleri

İsterse 100 bg olsun eski traktörün temizini bulmadıktan sonra ekmek yedirmiyor heleki büyük traktörlerin çoğunun içi dışına çıkmış temizini bulmakta samanlıkta iğne aramak gibi alacaksan eski traktör Kars tan alacaksın karstan ford 3000 aldık orjinal lastikleri üzerindeydi onu satıp yine karstan fiat 450 aldık vitesleri bile zor geçiyor hîç kullanılmamış gibi adamlar 8 ay kış yaşıyor malum traktörde 8 ay yatıyor

Çok teşekkür ederim, çok faydalı oldu. Konu da sabitlenmiş, bunun için de ayrıca teşekkür ederim.

Ford traktörleri çok seviyorum, hiç kullanma fırsatım olmadı ama hep istemişimdir. İleride mutlaka keyfi de olsa alacağım.

ELPRESACANARİO link=topic=76754.msg906646#msg906646 date=1405889716' Alıntı:
Çok teşekkür ederim, çok faydalı oldu. Konu da sabitlenmiş, bunun için de ayrıca teşekkür ederim.

Ford traktörleri çok seviyorum, hiç kullanma fırsatım olmadı ama hep istemişimdir. İleride mutlaka keyfi de olsa alacağım.
Biz 17 sene kullanadık, traktörü sürmeyi ford ' da öğrendim vay gidi ford şimdi eski günler aklıma geldi :)