• Haftanın Videoları:
    Eskiden Çiftçilik Nasıldı? | Kudret Amcamız Tecrübelerini Anlatıyor. İzlemek için tıklayınız.
    Her Yerde Biçerdöver Kullanılmıyor | Atla Sap Toplamak, Patozla Harman Yapmak. İzlemek için tıklayınız.
    Küçük Operatör Erkunt ve Kepçeyi Güzel Kullanıyor. İzlemek için tıklayınız.

Gorman-Rupp marka pompalar

Katılım
16.02.2018
Mesajlar
87
Konum
Kocaeli

Arkadaşlar bu marka pompaları ilk kez Tuzla' daki bir firmada gördüm. Dökümleri falan çok kaliteli geldi bana. Dizel motor sürüşlü olanları da var ve üzerinde SDF motorlar bulunuyor. Ayrıca hazır römork tip şasi üzerine oturtulmuş. Boruları römorka yükle arkasına da bunu tak git. İçerisinde kullanılan rulman ve mekanik seal (mekanik sızdırmazlık veya salmastra) çok kaliteli. DMAX isimli TV kanalında yayınlanan bir programda Amerikalı altın madeni arayıcıları tarafından bu pompaların kullanıldığını gördüm. Pompa zaten Amerikan malı. Fiyatları bayağı tuzluydu gördüğümde. Elbette tercih meselesi ama bu konuyu açmaktaki amacım böyle bir ürünün de olduğunu paylaşmak sadece. Ürünleri bir araştırın , fiyat alın, halihazırda kullananlar varsa tecrübelerinizi paylaşın.


 

Ekli dosyalar

Katılım
28.07.2010
Mesajlar
2,208
Konum
KONYA
Konya sanayilerinde Iveco Man gibi motorlar la yaparlar zaten onlarda Alman malı bence bunlara o kadar paralar vermeye gerek yok
 
Katılım
03.03.2013
Mesajlar
1,506
Konum
ANTALYA

güzel paylaşım. ama tercihim domak+ sıfır tümosan motoru olurdu sıfır tümosan motorlarının fiyatları uygun geldi
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt