hadi rusya ya

Rusya Başbakanı Vladimir Putin, önümüzdeki ay yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde her yıl giderek azalan nüfusa yönelik sosyal politikasını anlatan bir makale kaleme aldı. Ülkenin en çok satan bulvar gazetesi Komsomolska Pravda’da yayımlanan makalede Putin, “Gerekli önlemleri alırsak 2050’de 154 milyona çıkabiliriz. Alamazsak mevcut 143 milyondan 107 milyona ineriz. Bedel 50 milyon hayat olur” yorumunda bulundu. Üçüncü çocuk yapacak ailelere ayda 7 bin ruble (240 dolar) sosyal destek sözü veren Putin ayrıca profesörler ve öğretim görevlilerine yüzde 200 maaş artışı ve tüm öğrencilere de aylık 170 dolar burs vaadinde bulundu.
 


Ynt: hadi rusya ya

mesleği olmayanı alırmı rusya eğer alacaksa da bir haber yayınlaın gidecek bir sürü insan var bizim türkler yardıcı olurlar nüfusa
 


Ynt: hadi rusya ya

adamlar daha fazla cocuk yapsın die vatandasa para vericeklerini söylüyolar yaw ;D

bunu bizim burda filan dicekler, kimileri cocuktan dağ yapar ;D ;D
 Hadi rusya ya

Hala hala neden boyle olmus acaba demeki rusya nin kizlari habubatlari gibi verim vermiyormus islemede bi hatta olmali yada tarlayi susuz birakiyorlar :) eee tarlayi hatali islersen boyle olur tabi ders almak gerekir ibretlik bi olay :) .
 

Benzer Konular

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt