hattat 240mı uzel 240 mı

Ynt: hattat 240mı uzel 240 mı

evet hatatı alıp satarken problem olabilir çok değer kaybeder ama uzal massey ferguson piyasa malı ceyrek altın gibi allah göstemesin acil paraya ihtiyacın olsa hemen satarsın hemen alırsın ama hatat ı kötülemek gibi anlama o daha iyi olabilir ama piyasası yok kendi bölgem için söylüyorum nevşehir

2. Elini dusununce uzel avantajli gelebilir ama sunu soyleyeyim
fuarda hattat 240 bahce modelini ( ortadan ropslu tentesiz yarim camurluk)
İnceleme firsatim oldu
cok hosuma gitti ciddi anlamda guzel bir traktor olmus
ozellikle bahce modeline 4 hidrolik piston cikisi koymuslar gucunu arttirmislar
ama bayiye fiyatini sordugumda adama resmen sitem ettim

yazik gunah dedim
ciftceker 80hp modern bahce serisi hattati 64 e veriyosunuz
tek ceker 30 - 40 yillik teknolojinin ustune birkac modifiye bir kac ozellik 38 lira istiyosunuz
benim kafama yatmadi acikcasi
traktor cok guzel lakin daha ekonomik olmasini beklerdim

Uzel 240ların tüm patent hakları alındıktan sonra birebir bakın birebir aynısını Hattat kalite ve güvencesiyle tekirdağda iflas sonrası işsiz kalan uzelcileri bünyesine alarak ürettiğini göZlerimle gördüm. Yani gözüzünü kırpmadan Hattatı al aynı traktör 3060 ın mıtoru var üstünde 1103d perkins yani 260 goldun dişlileri sök ona tak oderece patentli ürün ve o yüzden diğer modelleri değil ama bunlar ikinci elde para ediyor diğer modelleri modern serisi yeni yeni para ediyor

iki traktörü de kıyasladınız mı bilmiyorum. Hattat traktörün eksikliklerini gidermiş. Motor perkins blok kendini ispatlamış. Arka kollar güçlendirilmiş, differansiyel de öyle. Fuarda Hattat 240'ı çalıştırtdım. Sesini duymak için. Hattat almanızı tavsiye ederim şayet daha almadıysanız. Traktörün "şanzuman ve differansiyel dişlilerini" gidin serviste görün. Daha güven verecektir.

• Beğen
Tepkiler: Serdar17