• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Hava filtresi

Çekişi düşen 60 56 traktör için perfonmans filtre diye geçen kuru hava filtresi kullanmayı düşünüyorum .
Sizce sorun oluşturur mu .
Oluşturmazsa fayda sağlar mı, ne kadar sağlar

Çekişi düşen 60 56 traktör için perfonmans filtre diye geçen kuru hava filtresi kullanmayı düşünüyorum .
Sizce sorun oluşturur mu .
Oluşturmazsa fayda sağlar mı, ne kadar sağlar
performans hava filtresi traktörler için bir şeye yaramaz çekişi neden düştü ne olduda

Yaklaşık iki yıldır mozotu iyi yakamiyo,
Sesinde değişme de oldu gürültülü çalışıyo, hatta geçen yılki çiftlerde üçlü 10luk pulluğu çekemedi bi ağzını çıkardım ikili olarak kullandım.
Hava filtresine gelince ufak tefek değişikliklerle traktörü eski halına hatta daha iyi duruma nasıl getiririm onun çabasındayım bu da onlardan biri

Yaklaşık iki yıldır mozotu iyi yakamiyo,
Sesinde değişme de oldu gürültülü çalışıyo, hatta geçen yılki çiftlerde üçlü 10luk pulluğu çekemedi bi ağzını çıkardım ikili olarak kullandım.
Hava filtresine gelince ufak tefek değişikliklerle traktörü eski halına hatta daha iyi duruma nasıl getiririm onun çabasındayım bu da onlardan biri
bana kalsa pompa ve enjektörleri sökün iyi bi pompaci yenilesin parçaları enjektörleri ayarlasin tekrar o zman canavar gibi olur
yağ yakma eskitme varmı nerde yaşıyorsunuz

Bayburtta yaşıyorum, Yag yakma var ama az.
Bizim sanayide bi pompacı var ne yazıkki, o da tek olduğu için fahiş fiyatlar istiyo.

Kuru hava filtresi turbolu motorlarda kullanılır.Turbo yüksek hava emişinden dolayı yağlı filtrelerin tabanındaki yağı emip motora verir, uygun değildir.
Turbosuz olan motorların yağlı veya kuru hava filtresi kullanması, hava alımı açısından değişmez.
Bir çok sebebi olabilir, yakıt,filtreler,kırık segman,mazot pompası ve eleman çizikleri, sübap ayarları, enjektörler, debriyaj plakası v.s. bakılması gerekir.

Üst Alt