Hava komprosörü devreye girmiyor

Merhaba traktörün hava komprosorunde hava olmadığı halde devreye girmiyor . L işareti yanıyor , sigorta kutusundan sigortasına baktım sağlam. Böyle bir sorun yaşamış olan arkadaşlar var mi yardımcı olursanız sevinirim.

td110d kullanan bi arkadaşım klima açıkken kompresor çalışmıyor diyor acaba oyle bişey olabilirmi?? tekere hava basacaktık klima açık oldugu için kompresor çalışmadı klimayı kapatınca calıstı tekere hava bastık dedi.

Maalesef klima kapalı iken de çalışmıyor. Geçenlerde hava filtresini temizlemek için tabancayı taktım içinde çok az hava varmış filtreyi temizleyemeden hava bitti ve o işaret yandı , ve bir daha ne hava doldu ne işaret söndü.

klima ve kompresör aynı anda çalıştığında 15 hp üzerinde bir güç kaybına sebep olduğu için ikisinin aynı anda çalışmaması gerekli. klimayı kapattığınızda çalışmıyorsa arıza olabilir. motor performansının düşmemesi için yapılmış birşey. Ben TD90 kullanıyorum ikisi aynı anda çalışıyor ama iş esnasında motoru boğduğu için ayrı ayrı çalışması daha iyi.