• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Hızlı ve Öfkeli Öldü....

Ünlü oyuncu kaza kurbanı
01 Aralık 2013 Pazar 09:09

Beyazperdenin başarılı yapımlarından Hızlı ve Öfkeli (The Fast and the Furious) filminin oyuncusu ABD ' li aktör Paul Walker (40), Los Angeles ' ta meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirdi

LOS ANGELES- Türkiye ' de izleyicilerin, özellikle ' Hızlı ve Öfkeli ' (Fast and Forious) filmleri ile Yalan Rüzgarı (The Young and The Restless) dizilerinden tanıdığı Amerikalı oyuncu Paul Walker, Los Angeles yakınlarında geçirdiği bir trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi

Amerikan medyasında yer alan haberlerde, 40 yaşındaki oyuncunun, Los Angeles yakınlarındaki Santa Clarita kasabasında, arabasıyla giderken, direksiyon kontrolünü kaybettiği ve bir ağaca çarpmasından sonra aracının alev topuna dönüşüp patladığı belirtildi.

15 yaşında bir kızı olan yıldız oyuncunun, son olarak 6 ' ncısı çekilen Hızlı ve Öfkeli filminin 7 ' ncisi için yapımcı firma ile çalışmakta olduğu bildirildi.

Ynt: Hızlı ve Öfkeli Öldü....

Haberi Sabahleyin Nette İlk Gördüğümde Biraz da Olsa Etkilendim... Alışmıştık Gerçekten Hızlı Ve Öfkeli Film Serisine Ve Brian O ' Conner ' a...

fani dünya işte. biz ise yeni filmi bekliyorduk. severim hızlı ve öfkeli serisini.

kendisini hızlı ve öfkeli filmi ile sevdik. Ölümünün yine hız yüzünden bir araçta olması hayatın garip bir cilvesi.. Allah rahmet eylesin ruhu şad olsun...

Allah rahmet eylesin ,iyi bi oyuncuydu serinin 7. filmide yarıda kaldı acaba nasıl bağlıcaklar sona?

Allah rahmet eylesin.İlk başta inanmak istemedim ama malesef hızlı ve öfkeli serileri ile kalbimizde taht kuran paul ' ü kaybettik.Dizi bence yetim kaldı.:(

Trafik kazasında ölmesi de biraz ironik olmuş.Allah rahmet eylesin çok güzel bir seriydi bence hızlı ve öfkeli daha da yeni film gelse bile aynı tadı vermeyecektir.

dediydim ben ona hızlı ve öfkeli sürüyon arabayı kaza yapan biğün diye

Aracı kullanan o değilmiş arkadaşlar rahmetlinin webalini almayın....

Üst Alt