• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

İcralık traktörler nasıl alınır?

Nette dolaşırken aklıma geldi bi bakayım dedim hep kelepir yarı fiyatına hatta yarı fiyatından bile az olan icralık traktörler var. Hiç icralık traktör alan oldu mu? Nasıl alınır? Aldığına değer mi?

Opera Anlık Görüntü_2019-01-12_203359_www.icraburada.com.png

Benim anlamadığım; Traktör alım-satımı yapan galericiler neden alıp daha pahalı fiyata satmıyor ki.?
Yoksa satıyorlarda ben mi bilmiyorum..

Benim anlamadığım; Traktör alım-satımı yapan galericiler neden alıp daha pahalı fiyata satmıyor ki.?
Yoksa satıyorlarda ben mi bilmiyorum..
Burda büyükşehir belediye olunca kasaba traktörleri ihale ile satıldı alan hep galericiydi
İhalaye girmeyen galerici yok bazen diyoruz ya bu traktörün fiyatı uygun diye icralik olma ihtimali yüksek

Ağlayanın malı hayır etmez diye birşey yok ben malı ondan almıyorum ayrıca borcunuda ben yapmadım ve ben o malı alıcam ki borcu kapanacak öyle bedava satıldığı falanda yok piyasası neyse en fazla 1000 2000 aşağı gider o da anahtarı yoktur ağırlığı sökülmüştür falan anca kapatır orada yazan fiyatlar ihaleye çıkış fiyatı bir nevi borçlunun borcu olarak düşünün banka alacağını yazar üstü kaça giderse mal sahibine gider.
Sorarsanız icradan kalem bile almadım allah düşürmesin

Ağlayanın malı gülene hayır vermez derler...
Buna katılmıyorum. Bir hileye başvurmadan meri yasalar dahilinde yürüyen bir işlemle icradan bir şey satın almak caizdir. Yürütülen icra işleminde bir haksızlık söz konusu değilse devletin icra yoluyla sattığı eşyanın alınmasında sakınca olmaz.

Ağlayanın malı hayır etmez diye birşey yok ben malı ondan almıyorum ayrıca borcunuda ben yapmadım ve ben o malı alıcam ki borcu kapanacak öyle bedava satıldığı falanda yok piyasası neyse en fazla 1000 2000 aşağı gider o da anahtarı yoktur ağırlığı sökülmüştür falan anca kapatır orada yazan fiyatlar ihaleye çıkış fiyatı bir nevi borçlunun borcu olarak düşünün banka alacağını yazar üstü kaça giderse mal sahibine gider.
Sorarsanız icradan kalem bile almadım allah düşürmesin
Yukarıdaki resime göre öyle söyledim...Elbette söylediniz gibi...Siz de anlatmak istediğimi icradan kalem bile almam diyerek belirtmişsiniz...

Üst Alt