• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Ilk önce kahvelerden kurtulun

Köy koy ilçe ilce orgutlenip bir il örgütlenmesine dönüşmekte fayda var.ve bu fikirleri dilerseniz nasıl kurgulanacagini bir araştırın.tarim bakanlığından randevu alıp görüşlerinizi iletin.yardim isteyin bir kac il orgutlense diğerleri arkadan çorap söküğü gibi gelecek

Kahve cok takılır yabancilarin gözüne
Aslinda ayni kişiler oturmaz değişir oturanlar
Hayvancilik yapanların saat iledir izni
Haftalık aylık izni yoktur
Ben hayvancilik yapıyorum bana hergün ayni cumartesi pazar aynı
20 yılı geçti aynı Sezonluk işler olmayinca kaveden başka takilacak arkadaş görecek yer olmaz kirsalda
Vaktini iyi kullanan için bircay arkadaşlar ile birlikte cok iyi gelir dinlendirir

Kahve cok takılır yabancilarin gözüne
Aslinda ayni kişiler oturmaz değişir oturanlar
Hayvancilik yapanların saat iledir izni
Haftalık aylık izni yoktur
Ben hayvancilik yapıyorum bana hergün ayni cumartesi pazar aynı
20 yılı geçti aynı Sezonluk işler olmayinca kaveden başka takilacak arkadaş görecek yer olmaz kirsalda
Vaktini iyi kullanan için bircay arkadaşlar ile birlikte cok iyi gelir dinlendirir
Elbette haklısın.bende kahveye karşı değilim.elbette dostlarla arkadaşlarla çay esliçinde vakit geçirmekten daha güzel ne olabilir.Ancak sizlerin de hakkınızı korumanın hakkınızı bir nebze de olsa kavuşmanın vakti gelmedi mi

Valla ben sizleri gaza getirmeye niyetim yok.benim bu işlerden herşeyden önce bir menfaatim yok.arazim yok.ciftci de değilim.her şey sizler ezilmeyesiniz diye
Baskan bu ezilme kelimesini felan oyle bir kullanmisin ki ayni bazi sol frekansli gruplar gibi olmus ama fikirlerin ilk bakista iyi gibi ilerisini gormek lazim

Üst Alt