İşte Muhteşem TD100D Bluemaster'ım Geldi.!!!

Arkadaşlar bir hafta önce bitirdiğim pazarlığımın neticesinde New Holland TD100D bayime geldi. Sizlere bir kaç sorum olacak. Yıllardır sessiz kullanıcılardan birisiydin artık başlıklara katılmayı düşünüyorum.

1. Eski başlıklarda başka traktörlede kullanılan pistonlu aletlerin yağ karışımı dolayısıyla yeni PowerShuttle versiyonlarda arıza çıkardığına dair şeyler okumuştum son durumlar nedir.?
2. İlk 50 saat bakımına servis ücret almadan kendisi mi gelip bakıyor. Sanki öyle bir şey okudum.
afd16d30106c3c64e4174905cee40d47.jpg
4b5704d5610327c94cf44599c5b4f322.jpg
cde41adf495535e362e745bdabbac8ea.jpg

Güle güle kullanın. Ithal traktorlerin fiyatına bakarak gayet uygun fiyat. Servis olayına gelirsek , Bazı markalarda para ile bile bulamıyorsun. Ya traktoru ayağına götürürsün , yada bekle ki gelsin. Yine en iyi servis nh da.

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
hayırlı ugurlu olsun abı allah kazasız belasız bereketlı kullanmayı nasıp etsın servıs telefon edıyorsun gelıyor garantı boyunca evının onunde yapılan bakımlarda sadece yag fıltre ve dıger degısen malzemelerın ucretı alınıyor yol ve artı ıscılık ucretı adı altında ucret alamazlar garantı kapsamında yapmak zorundalar 444 0 648 nolu numaradan musterı hızmetlerını arayıp oradan servısı ısteyebılırsınız

hayırlı ugurlu olsun abı allah kazasız belasız bereketlı kullanmayı nasıp etsın servıs telefon edıyorsun gelıyor garantı boyunca evının onunde yapılan bakımlarda sadece yag fıltre ve dıger degısen malzemelerın ucretı alınıyor yol ve artı ıscılık ucretı adı altında ucret alamazlar garantı kapsamında yapmak zorundalar 444 0 648 nolu numaradan musterı hızmetlerını arayıp oradan servısı ısteyebılırsınız

bunu öğrendiğim çok iyi oldu. bakımları bu şekilde yaptırabilirim. böyle olduğunu bilmiyordum.

Hidrolik yağı ile ilgili bilgisi olan var mı.? Eski konularda bir arkadaşımız "diğer traktörlere takılıp çıkarlan pistonlu ekipmanların içinde kalan yağı yeni traktör çektiğinde powershuttle da arıza ortaya çıkardığı" hakkında bir paylaşım yapmıştı. çift traktör kullananlar herhangi bir sorun yaşadı mı

Hidrolik yağı ile ilgili bilgisi olan var mı.? Eski konularda bir arkadaşımız "diğer traktörlere takılıp çıkarlan pistonlu ekipmanların içinde kalan yağı yeni traktör çektiğinde powershuttle da arıza ortaya çıkardığı" hakkında bir paylaşım yapmıştı. çift traktör kullananlar herhangi bir sorun yaşadı mı
Hayirli olsun diger traktorun yaginida Megatran Hi-spec kullanin. Damperli romorklarinizin hidrolik olan butun aletlerinizin yagini degistirin. En onemlisi baska romork kullanmayin. Kisa zaman da hidrolik piston arizasi cekisin dusmesi gibi sorunlar yasamamaniz icin diyorum. Bizde de 2014 modeli var.
Hocam 100 e falan geldi. Kleber var 16.9